Спеціальності

Освітня діяльність здійснюється відповідно до Ліцензії МОН України на підготовку молодших спеціалістів, фахових молодших бакалаврів та надання повної загальної середньої освіти за спеціальностями:

Інженерія програмного забезпечення

Особливістю спеціальності є те, що програмісти посідають одне з перших місць у списку прибуткових та потрібних професій, які є популярними на даний час і в майбутньому. Тут ви вивчите сучасні мови програмування (С++, Java, Python), Web- технології та Web дизайн, комп’ютерну та 3D- графіку, навчитеся створювати сайти та бази даних.

Туризм і рекреація

Туристичний бізнес розвиваються сьогодні стрімкими темпами і тому є перспективним видом діяльності. Випускники даної спеціальності зможуть працевлаштуватися у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, діяльності туристичних агенств, туристичних операторів, організаторів екскурсій, подорожей…

Готельно-ресторанна справа

Індустрія гостинності є однією із найдинамічніших галузей світової економіки, що стрімко розвивається. З огляду на щорічне збільшення кількості підприємств готельно-ресторанного бізнесу на ринку праці України та міжнародному ринку, зростає потреба у кваліфікованих фахівцях.
Фахівці даної спеціальності готуються для організаційно-управлінської, господарської, комерційної, інвестиційної діяльності у сфері готельно – ресторанного господарства. 

Економіка

Економіка – це найбільш універсальна спеціальність, а професія економіста є однією з найбільш затребуваних на ринку праці. Випускники даної спеціальності можуть брати участь у створені ефективної системи оплати праці, здійснювати управління персоналом, проводити контроль фінансового стану, забезпечувати стабільну роботу підприємства.

Підприємництво та торгівля

Унікальність цієї спеціальності в тому, що вона має три розгалуження, це збільшує шанси знайти роботу: власний (сімейний) бізнес, торгівля в усіх сучасних проявах, біржова та логістична діяльність. Реалізувати себе можна в багатьох напрямах, гармонійно поєднуючи кар’єрне та особисте зростання!