XVI обласна науково-пошукова конференція «Світ навколо нас»

       🎓 Здобувачі освіти Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій Завгородній Дмитро, група 13-П та Лагоцький Роман, група 14-П, спеціальність Інженерія програмного забезпечення, під керівництвом викладача біології та екології Тимчак Людмили, прийняли участь у XVI обласній науково-пошуковій конференції «Світ навколо нас». 🌍             Захід був організований та проведений Львівським обласним методичним об’єднанням викладачів хімії, біології та екології за підтримки Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області. Гостей конференції радо приймав Львівський медичний фаховий коледж «Монада».

       🔍 Актуальною темою пошукової роботи наших студентів, а саме «Природа- мовчазна жертва війни», зацікавилися учасники та організатори конференції. Дмитро та Роман зробили акцент на проблематиці своєї роботи, а саме: руйнування екосистем, пожежі в екосистемах через бойові дії, забруднення ґрунтів та вод від нафтопродуктів, зменшення біорізноманіття, зміна клімату, хімічне забруднення ґрунтів та вод від обстрілів та ракет, наслідки від пожеж на промислових об’єктах.

       🏅 Усі учасники конференції були нагороджені сертифікатами за активну участь. Щиро вітаємо наших здобувачів освіти та бажаємо нових звершень та успіхів!