III МІЖНАРОДНО ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ»

    📈10 листопада 2023 року викладачі Леся КАСІЙ (як стейкхолдер університету) та Наталія ПАЗЮК (спеціальності – 076 «Підприємництво і торгівля», 051 «Економіка») взяли участь в III МІЖНАРОДНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ» на базі Хмельницького Національного університету.

    📈Під час конференції були презентовані доповіді: «Практична реалізація проєкту «Підвищення обізнаності студентів міста Самбора у роздільному сортуванні сміття», Наталія Пазюк, та «Можливості проєктування і розвитку регіональних логістичних центрів на Львівщині (сектор агробізнесу), Леся Касій.

    📈На конференції були присутні здобувачі освіти коледжу: Олена ПАГУТЯК, Уляна МАЛЕТИЧ та Софія ЦЕБЕНКО. Молодь вчиться працювати, досліджувати та виробляти власні бачення, пропозиції для покращення бізнес-процесів в умовах різноманітних викликів.

    ✔Дякуємо за запрошення Ользі Іванівні ГОНЧАР – професору Хмельницького національного університету, та всьому викладацькому складу кафедри «Підприємництва, економіки та туризму».

    ✔Цінуємо співпрацю з вищими навчальними закладами України.

Голова фахової комісії комерційної діяльності Леся КАСІЙ