Гуртожиток

Студентський гуртожиток – один із підрозділів у структурі Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій. Санітарний стан гуртожитку, умови проживання, побутовий рівень відіграють важливу роль у житті студентської молоді. Гуртожиток є місцем проживання, відпочинку, а також місцем підготовки домашніх завдань, самостійних робіт тощо.

      Житлові приміщення розташовані секційно. На кожному поверсі розташовані дві секції. Кожна секція містить 7 або 8 кімнат в яких передбачено 2 або 3 ліжко-місця, кухню, санвузол. Відповідає за побутові та організаційні питання в житті секції староста секції. В його обов’язки входить відповідальність за виконання правил внутрішнього розпорядку мешканцями секції. Староста секції  слідкує за дотриманням правил пожежної безпеки, контролює чистоту і порядок в секції та виконання графіка чергування студентів секції.

       У гуртожитку діють органи студентського самоврядування, що є невід’ємною частиною громадського самоврядування коледжу. Мешканці гуртожитку коледжу мають право обирати органи студентського самоврядування гуртожитку й бути обраними до їхнього складу, через органи студентського самоврядування гуртожитку  брати участь у вирішенні питань, пов’язаних з поліпшенням житлово-побутових умов, якості роботи працівників гуртожитку, організації культурно-розважальної, виховної спортивно-оздоровчої роботи, дозвілля тощо.

       Студентська Рада гуртожитку як Рада студентського самоврядування під керівництвом вихователя проводить виховну та культурно-масову роботу серед мешканців гуртожитку. З цією метою Рада надає допомогу вихователю та завідувачу гуртожитком в ознайомленні мешканців з правилами внутрішнього розпорядку в гуртожитку та їх дотримання. Згідно Положення про огляд-конкурс секцій, кімнат гуртожитку студентська Рада відповідає за підготовку, проведення та підведення підсумків огляду–конкурсу на кращу секцію, кімнату, скеровує діяльність санітарного поста. Рада студентського самоврядування гуртожитку має право застосовувати до порушників Правил внутрішнього розпорядку міри громадського та дисциплінарного покарання: попередження, догана, сувора догана. Студентська Рада гуртожитку в межах своїх повноважень має право поставити перед адміністрацією коледжу питання про виселення порушників з студентського гуртожитку.

     Згідно положення правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку встановлено режим  пропуску студентів в гуртожиток та відвідування сторонніми особами гуртожитку. Студенти, які мешкають в гуртожитку пропускаються при умові пред’явлення студентського квитка та перепустки про поселення в гуртожиток. Стороннім особам вхід в гуртожиток заборонено.

Новини гуртожитку

Студентська рада гуртожитку Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій: на підтримку ЗСУ