🎓 Енергія молоді та досвід професіоналів! ✨
Сьогодні у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій відбулася Урочиста академія нагородження — знакова подія, що об’єднала викладачів, талановиту молодь, випускників та партнерів нашого закладу. Цього року захід став не лише підбиттям підсумків, а справжнім святом інтелекту, інновацій та соціальної відповідальності. Відкрив Академію нагородження в.о. директора коледжу Юрій КМІТЬ, зазначивши, що другий рік поспіль набирає обертів традиція відзначення студентів, а стартує вперше ініціатива відзначення викладачів.
🏆 Кульмінацією академії стало нагородження переможців конкурсу на здобуття іменної стипендії. Її фундатором виступив наш випускник, голова ради ГО «Асоціації випускників, студентів та партнерів СФКЕТІТ», Президент Асоціації українських банків — Андрій ДУБАС. Координатором конкурсу на усіх його етапах була викладач коледжу та виконавчий директор Асоціації Наталія ПАЗЮК.
До фіналу конкурсу увійшли: Вероніка РІЗАК, Аліна КУРИЛО, Вікторія ТИМЦІВ, Максим ПРИПІН, Олег КІТ, Вероніка ІВАНЧУК, Софія ЦЕБЕНКО, Богдан ПИРТКО, Ярина КОСТЯК, Станіслав БАЧИНСЬКИЙ, Олена БІШКО та Михайло НЕСТОР.
🥇 Переможці конкурсу:
• I місце — Вікторія ТИМЦІВ;
• II місце — Микола ТОВАРНІЦЬКИЙ;
• III місце — Богдан ПИРТКО.
За креативність та сміливість ідей додатковими грошовими преміями були відзначені фіналісти Вероніка РІЗАК та Олена БІШКО, а спеціальну відзнаку від міської ради отримав Михайло НЕСТОР.
🌟 Вперше в історії коледжу відбулося урочисте відзначення найкращих представників спільноти від Наглядової ради, яку представили Іван ПИКУС (Голова), Ігор ВАСЮНИК, Андрій ПЕТРУЩАК, Андрій КУЙДИЧ та професор Фридерик ЦОЛЛЬ.
🎖 Переможцем у номінації «Кращий студент 2026 року» став Роман БЕРЕСЬКИЙ, який розділив успіх номінації з гідними претендентами — Юліаною ТИСОВСЬКОЮ, Аліною КУРИЛО, Миколою БОСАКОМ та Миколою ТОВАРНІЦЬКИМ.
👨🏫 Переможцем у номінації «Кращий викладач 2026 року» став Андрій КУЗЬО, викладач предмету Кібербезпека, серед багатьох заслуг якого відзначили термінове створення віртуального Кіберполігону на власному сервері коледжу, який розділив успіх номінації з професійними колегами — Марією ЛАДИЧУК та Оленою РУДИКІНОЮ.
Щиро дякуємо Андрію ДУБАСУ за підтримку студентства та розвиток стипендіальних програм, а також членам Наглядової ради коледжу за вагомий внесок у стратегічний розвиток нашого закладу.
🎶 Окрема подяка талановитим працівникам Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв за створення неповторної творчої атмосфери та чудові музичні номери, які надали заходу особливої піднесеності.
👏 Вітаємо всіх переможців та номінантів! Ви — джерело натхнення, гордість коледжу та приклад для наслідування. Попереду нові ідеї, нові виклики та нові можливості. Разом ми будуємо наше спільне завтра! 💙💛