Співпраця зі стейкхолдерами
СТЕЙКХОЛДЕРИ (англ. Stakeholders) – зацікавлені сторони, фізичні та юридичні особи, які мають легітимний інтерес у діяльності організації, тобто певною мірою залежать від неї або можуть впливати на її діяльність. Іноді їх називають групами інтересів або групами впливу.
Зовнішні стейкхолдери:
- держава, яка здійснює нормативно-правове регулювання діяльності закладу освіти і основне замовлення на підготовку фахівців через розподіл державного (регіонального) замовлення на підготовку кадрів;
- регіональні органи державної влади та органи місцевого самоврядування;
- роботодавці (державні, комунальні підприємства, промислові підприємства; малі та середні підприємства; організації), які зацікавлені в компетентних спеціалістах;
- школярі, абітурієнти та їх батьки, які знаходяться на стадії вибору закладу освіти;
- освітні установи різних типів та видів;
- різноманітні громадські організації та об’єднання, які безпосередньо не пов’язані із системою освіти (політичні партії, етнічні та інші соціальні групи, творчі спілки, наукові установи тощо), але які зацікавлені у соціальному партнерстві.
Внутрішні стейкхолдери:
- різні категорії осіб, що отримують освіту та їх батьки;
- педагогічні працівники, навчально-допоміжний та адміністративно-управлінський персонал.
МЕТА СПІВПРАЦІ СТЕЙКХОЛДЕРІВ (груп впливу) полягає у координації діяльності здобувачів, адміністрації та зацікавлених сторін, структурних підрозділів для сконцентрованої роботи, направленої на удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців, позитивну динаміку зростання показників якості освіти в Коледжі.
ЗАВДАННЯ ГРУП ВПЛИВУ:
1.Внутрішніх:
- сприяти покращенню побутових умов здобувачів фахової передвищої освіти та матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу;
- брати участь у моніторингу якості нормативних документів (освітньо-професійних програм спеціальностей, робочих програм навчальних дисциплін, методичного забезпечення освітнього процесу тощо);
- впливати на покращення якості освітньої діяльності та якості викладання навчальних дисциплін, практичної підготовки, тощо.
2.Зовнішніх:
- визначати пріоритетні напрямки запровадження інновацій у виробництві та управлінні економічною діяльністю на сучасних виробництвах;
- сприяти проходженню виробничих практик та ознайомленню з інноваціями в управлінні економічною діяльністю на сучасних виробництвах;
- надавати пропозиції щодо покращення якості практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти та необхідних компетенцій для опанування інноваціями в технологіях.
Центр кар'єри
СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ, ЛОГІСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР - UB1
12 травня здобувачі спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” у супроводі викладачів Людмили ДУТКО і Лесі КАСІЙ здійснили захоплюючу екскурсію на логістичну фірму UB1.
Команда компанії організовує щорічно надзвичайно цікавий інсайт у світ логістики та транспортування. Ми вражені тим, як професійно працюють співробітники цієї фірми та як вони забезпечують безперебійний потік товарів та послуг.
Під час екскурсії студенти мали можливість побачити власними очима процеси складського управління, транспортування товарів та інші аспекти логістики. Наш гід, п. Андрій ЛАСТОВ’ЯК, відмінно пояснив нам кожний крок у цих процесах і відповів на всі наші запитання.
Завдяки цій екскурсії студенти зрозуміли, наскільки важлива роль логістики у сучасному бізнесі та як вона впливає на ефективність підприємства.
Надзвичайно вдячні команді UB1 та Berta grup за можливість навчатися і набувати нових знань. Ця екскурсія вдало доповнює практичний досвід при вивченні ОПП “Комерційна діяльність та логістика”.
Окреме “Дякую” HR-менеджеру п. Лілія ХЕЛЕМЕЛЯ за організацію зустрічі та чудові фото!
Голова циклової комісії комерційної діяльності та логістики – Леся КАСІЙ
Шановні стейкхолдери!
Протягом березня 2024 року Самбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологій проводить опитування щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Розробка програмного забезпечення» та підвищення якості фахової підготовки здобувачів, їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.
Просимо пройти онлайн-опитування:
https://docs.google.com/forms/d/1m-hmUSl08cGvHIngfNPYp0Pe F32gldVDfQigbwinhUQ/edit
Дякуємо за співпрацю!

Увага! Результати опитування стейкхолдерів ОПП
З 17 жовтня до 31 жовтня Самбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологій проводив опитування стейкхолдерів освітньо-професійних програм.
Мета опитування: вдосконалення освітньо-професійних програм та підвищення якості фахової підготовки здобувачів, їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.
Опитування проводилось шляхом розміщення анкети:
- на офіційному веб-сайті коледжу;
- через соціальні мережі інтернет.
Кожен учасник (103 осіб) мав змогу відповісти на 11 важливих питань.
Ознайомитись з інфографікою отриманих результатів можна тут:
Дякуємо всім за співпрацю!
