Заходи комісії

Туристично-пізнавальна подорож

     Туристично-пізнавальна подорож місцями Закарпаття у дощову погоду не затьмарила творчий енергійний запал нашої молоді.
     Студенти відділення економіки, підприємництва та сфери послуг зі сміливими кураторами мали унікальну можливість насолоджуватись красою мокрих осінніх гір, вивчати культурну спадщину закарпатського краю, надихатись від о. Синевир та спілкування в дружній атмосфері.
     Дякуємо екскурсоводам музейного комплексу в с. Колочава за цікавий супровід та майстер-класи. Було атмосферно, розповіді наводили на гарні ідеї зі збереження української культурної спадщини.
     Відпочинок на заміну насиченому графіку буднів піде на користь як студентам, так і викладачам. Їдемо далі…

СЕМІНАР З ЛІДЕРСТВА З АМЕРИКАНСЬКИМ ВОЛОНТЕРОМ

    ✅26 жовтня в рамках віртуальної співпраці з американською волонтеркою п. Юлею в Студії «BUSINESS SPACE» розпочато семінар з лідерства, який спрямований на надання студентам основних навичок і знань для того, щоб стати ефективними лідерами у своїх громадах. Протягом серії інтерактивних щотижневих занять студенти вивчатимуть ключові теорії лідерства, стратегії розв’язання конфліктів та динаміку команд. Зосереджуючись на практичному застосуванні, семінар допоможе студентам розробити реальні проекти, які залучатимуть місцевих зацікавлених сторін і вирішуватимуть конкретні проблеми. Підтримуючи співпрацю в навчальному середовищі, студенти покращать свої лідерські можливості та підготуються до впливових ролей у різних організаційних контекстах.
    ✅Перша сесія пройшла у захоплюючій емоційній атмосфері. Студенти знайомились з п. Юлею, між собою, презентували свої роздуми про лідерство, дискутували на різні теми.
Міні-лекція «Вступ до концепцій лідерства» з детальним обговоренням рис, поведінки та трансформаційного лідерства допомогли п. Юлії підвести молодь до групової роботи. В цікавий спосіб студенти у віртуальному просторі поділились на команди за темами проєктів, які були напередодні запропоновані обома сторонами. Обрано важливі для громади напрями:
• Збереження і підтримка ментального здоров’я
• Збереження культурної спадщини в умовах війни
• Екологічна стабільність
• Молодіжний активізм і соціальні зміни
• Штучний інтелект в нашому повсякденному житті

    ✅В даному часі іде аналіз тем, опитування та вибір теми, за якою студент би хотів попрацювати з командою. Проєкт в дії, дякуємо п. Юлії та чекаємо наступної зустрічі.

Голова ГО “Студія “БІЗНЕС-ПРОСТІР”” Леся КАСІЙ

Віртуальна співпраця з Корпусом Миру США в Україні!

↗️Студія “БІЗНЕС-ПРОСТІР” розпочинає віртуальну співпрацю з Корпусом Миру США в Україні!
↗️ Маємо американську волонтерку Юлію, яка допомагатиме нам мотивувати активності молодіжного середовища.
🤝 Наша співпраця дозволить об’єднати зусилля для сприяння розвитку здібностей та навичок молоді в сфері лідерства.
👉 Молодь – наше майбутнє!!!

День Знань

     Свято Дня Знань пам’ятне для кожного з нас. В ньому відгомін дитинства, зустріч з юністю, перше кохання. З напутніми словами звернулися до студентів в.о. директора коледжу Юрій КМІТЬ, перший заступник голови Самбірської РВДА Павло ГРАБСЬКИЙ, старший лейтенант в/ч №3817 Михайло Левицький, заступник директора з навчальної роботи Марія САРАХМАН.
     Хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих студентів коледжу в російсько-українській війні та покладено квіти до меморіальної дошки Героям.
     Вітання митрофорного протоієрея о.Ігоря ПОЛИВКО супроводжувалося освяченням свяченою водою.
     Першокурсниця Аліна КУРИЛО та голова студентської ради Олена БІШКО дзвоником закликали всіх до Знань.
Слава Україні!🇺🇦🇺🇦
Героям Слава!🇺🇦🇺🇦

Віртуальна співпраця з Корпусом Миру США в Україні!

Прощайте рідні пороги

       Свято вручення дипломів випускникам коледжу пройшло сьогодні.

       Вітання дирекції, завідувачів відділень, класних кураторів та батьків звучали особливо хвилююче.

       Щасливої дороги, дорогі випускники.

Дайте руки мені на прощання

Та розлука в житті не єдина

Приходьте сюди неодмінно

Згадати прощальний свій вальс.

Атестація здобувачів освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

       ↗️26-27 червня у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій відбулася атестація здобувачів освіти у формі кваліфікаційного іспиту спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».     Голова екзаменаційної комісії, Оксана ФУР, начальник відділу підприємництва та інвестиційної діяльності управління економіки, працювала із студентами як з колегами, організувала мотиваційне середовище для спілкування, в такій атмосфері іспит став першою співбесідою у професійному тестуванні.     Також Оксана Іванівна привітала із завершенням навчання у коледжі та побажала життєвих успіхів!     Усі здобувачі освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» успішно склали кваліфікаційний іспит. Кращими були Галина ВІНШ, Тетяна ХОМЕН, Зоряна ХУРХАЧ, Христина ЧИЖО, Деніс ВОРОНЯК.

       ↗️Любі випускники! Нехай усі життєві іспити будуть такими ж успішними! Досягнень та перемог! Бережіть, захищайте та будуйте нову вільну Україну💙💛

Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна очима молодих»

    4-6 червня 2024 року у Львові відбулася XIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна очима молодих». Організаторами заходу, який об’єднав 60 учасників з 18-ти областей України і м.Києва були Мала академія наук України спільно з Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді.

     На урочистому відкритті конференції юних дослідників привітали президент Малої академії наук України, академік НАН України професор Станіслав Довгий, заступниця директора департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олена Урдей, директорка КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Іванна Бородчук.

     Під час пленарного засідання заслухали доповіді науковців Львівського національного університету імені Івана Франка на актуальні теми: голови історичної секції Наукового товариства Святослава Пиха «Півострів боротьби: кримські татари на шляху до незалежності (1917-1921)», доцентки кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу, кандидатки економічних наук Ольги Сич «Повоєнна відбудова міст – досвід ЄС для України» та доцента кафедри зоології біологічного факультету, кандидата біологічних наук Ігора Дикого, який нещодавно повернувся з фронту, де виконував бойові завдання «Вплив військових дій на тварин і оселища в Україні».

     Секційні засідання стали платформою для обміну думками та ідеями між учасниками. Здобувачка освіти II курсу спеціальності 051 Економіка Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій Олена Базар представляла наш регіон з актуальної проблематики у секції «Реформа децентралізації: роль місцевих краєзнавчих ресурсів у формуванні територіальної ідентичності громад (брендингу територій)» за темою: «Децентралізація: нові можливості для розвитку громад через брендинг територій та краєзнавчі ресурси» (науковий керівник викладачка-методистка Тетяни Соломчак). Експертами секції були науковці географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка: доцентка кафедри географії України Галина Лабінська, старший викладач кафедри туризму Юрій Зінько, асистент кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія Юрій Борсук.

     На урочистому закритті Всеукраїнської науково-практичної конференції «Україна очима молодих» в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка до присутніх звернулися: директорка Львівської МАН Іванна Бородчук, яка подякувала юним дослідникам за зацікавлення у наукових пошуках та президент Львівської обласної МАН та проректор з наукової роботи ЛНУ імені Івана Франка, академік НАН України, професор Роман Гладишевський, який зазначив: «Я радий вітати у Львівському університеті найталановитішу молодь країни. Така активність є свідченням незламного духу нашого народу, всупереч всім спробам зламати нас і перешкодити розвитку нашої молоді. Доповіді, які представлені на конференції, є справді актуальними і мають потенціал перерости у масштабні проєкти. Я певен, що кожна робота учасників заслуговує на найвищу похвалу. Вірю, що силами Вашого покоління, ми побудуємо потужну, інтелектуальну, високотехнологічну Україну з невмирущою історичною пам’яттю». Також експерти п’яти секцій – науковці ЛНУ імені Івана Франка відзвітували про успішне проведення секційних засідань, наголосивши на актуальних темах досліджень та цікавих дискусіях. Подякувала учасникам конференції заступниця директора НЦ «Мала академія наук України» з навчально-методичної роботи Тетяна Пещеріна: «Я вдячна кожному з Вас за прагнення розвиватися і досягати успіхів задля власного майбутнього і майбутнього нашої України».

     Наприкінці заходу учасники отримали сертифікати. За результатами конференції буде видано збірник тез учасників.

     Щира дякуємо спікерам за фахові доповіді, експертам за професійність, учасникам за дискусію, організаторам за запрошення, поїздку у Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка та незабутні враження від екскурсії середньовічним Львовом!

     Пишаємося досягненнями нашої здобувачки освіти Олени Базар, її цілеспрямованістю та прагненням до розвитку громад через брендинг територій та краєзнавчі ресурси Львівщини!

                                    Тетяна Соломчак, вкладачка-методистка

                                    Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій

Перший день навчальної практики з логістики

       ↗️Перший день навчальної практики з логістики для студентів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» – практичне заняття у реальному середовищі на логістичному складі компанії UB1 – оператор логістичних послуг міжнародного стандарту 3PL.


       👍Враження студентів зашкалюючі! Провівши кілька годин серед височенних стелажів та вантажних машин, зрозуміли, наскільки важлива точність та організація в управлінні запасами. Кожен відправлений вантаж – це не лише товар, але і відповідальність перед клієнтом.

 
       ↗️Неймовірно цікаво було побачити, як використовуються сучасні технології для ведення обліку та відстеження товарних запасів. Навіть найдрібніші деталі мають величезне значення в такій динамічній системі.


       ↗️Практичне заняття в реальних умовах дало надзвичайно корисний досвід, поглибило та закріпило розуміння логістики. Велика подяка команді компанії за можливість вивчення досвіду роботи логістичного складу в рамках навчальної практики.
#логістика#реальнийдосвід#практика#комерція

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ СКЛАДОВІ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

       ↗️Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ СКЛАДОВІ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА», середа, 22 травня.
На запрошення колег з Львівського національного університету Природокористування взяли участь викладачі комісії комерційної діяльності Леся КАСІЙ і Наталія ПАЗЮК з доповіддю “Розвиток ефективної інфраструктури та логістики для забезпечення централізованої реалізації агропродукції на Львівщині в умовах воєнного стану “, Марія МАРЧУК і Галина СУВАЛА з доповіддю “Стан та перспективи розвитку підприємництва Самбірської територіальної громади”.

       ↗️Дякуємо колегам з Дублян за запрошення і можливість долучитися до вивчення та дослідження аграрного сектора економіки Львівщини та України загалом.

Голова комісії комерційної діяльності Леся КАСІЙ

Участь у конкурсі "Мотивація нескорених 2.0"

       Наш заклад подав заявку на конкурс від “Scholarship в Україні” за сприяння Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” з метою підтримки талановитої молоді та закладів освіти.

       Пропонуємо Вам переглянути відеоролик про особливості нашого освітнього середовища, в якому є мотивація для роботи та навчання. 

Новий проєкт "ДІЯ. ПІДТРИМКА. ПЕРЕМОГА"

       З ініціативи молоді Студії “BUSINESS SPACE” другий рік поспіль беремо участь в конкурсі Обласної програми “Молодь Львівщини” на 2021-2025 роки. Представники молодіжної команди – Вероніка РІЗАК, Данило НЕСТОРЯК, Олена ПАГУТЯК – достойно представили проєкт у Львові та готові до його практичної реалізації. Фінансова підтримка спонсорів, яким програма проєкту припала до душі, дозволить запустити багато цінних моментів для посилення патріотизму серед юнацтва.
       ↗️Підготовчий етап вже запущено. Цільова аудиторія буде охоплювати 4 райони Львівщини. Завершальна програма запланована на кінець року. Координаторами проєкту є Наталія ГЕРГОВСЬКА, Леся КАСІЙ.
       ↗️Дякуємо усім, хто дав згоду працювати в проєкті з молоддю на партнерських засадах: Тарас ЯНЧАК, Юлія КОПИСТЯНСЬКА, Ольга ДЕМКО, Наталія ПАЗЮК, Ольга ДОЛУБОВСЬКА.

Голова ГО “Студія “БІЗНЕС-ПРОСТІР” Леся КАСІЙ

Дводенна науково-практична конференція

       З метою формування інноваційного освітнього середовища з урахуванням принципу науковості здобувачі освіти Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій, відділення «Розробка програмного забезпечення під керівництвом викладача Юлії Копистянської прийняли участь у дводенній науково-практичній конференції на тему «Нафта і газ. Наука-освіта-виробництво: Шляхи інтеграції та інноваційного розвитку» на базі Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

       На конференції були присутні науковці, менеджери та майбутні фахівців цієї галузі, з якими було цікаво та корисно поспілкуватися. Тематика доповіді, з якою достойно виступили наші здобувачі освіти, досить актуальна , а саме «Нафта- скарб чи загроза навколишньому середовищу». Залучення студентів до участі у конференціях дозволяє розвивати ініціативу, активність і самостійність та виховує відповідальність.

ШЛЯХИ ІНТЕГРАЦІЇ ТА ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

       ↗️Участь у IX Всеукраїнській науково-практичній конференції «НАФТА І ГАЗ. НАУКА-ОСВІТА-ВИРОБНИЦТВО: ШЛЯХИ ІНТЕГРАЦІЇ ТА ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ», четвер, 10 травня.
       На запрошення колег з Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу в конференції взяли участь студенти першого-другого курсів спеціальності 076 “Підприємництво та торгівля” Олена ПАГУТЯК, Назарій ЛЕВЧИК (науковий керівник Наталія ПАЗЮК) з доповіддю “Стратегії маркетингових комунікацій у нафтогазовій галузі: як залучити та отримати кваліфікованих кадрів), Софія ПЛЕКАН, Данило КОТИК (науковий керівник Леся КАСІЙ) з доповіддю “Роль виробничої логістики в системі інтеграційних процесів нафтогазової галузі Львівського регіону”.
       ↗️Дякуємо колегам з Дрогобича за запрошення і можливість долучитися до вивчення та дослідження нафтогазової галузі.

День Матері в коледжі

В актовій залі коледжу реалізована програма присвячена Дню Матері. Поезія, душевна пісня, квіти для матерів були доброю ознакою свята.

 

Земля молодіє від сонця, від рясту, від цвіту

Душа, мов калина, росте і цвіте від тепла

Нічого не треба, нічого не хочу від світу,

Лишень аби мати на білому світі була!

 

Зі святом вас, любі наші Матері!

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЛЬВІВЩИНИ ОЧИМА МОЛОДИХ

       🔹🔸 30 квітня 2024 року відбулась Обласна науково-практична конференція ⚡️«Стратегія розвитку Львівщини очима молодих»⚡️, яку організували в онлайн-форматі Департамент освіти і науки Львівської області, КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» та Львівський національний університет імені Івана Франка.
       🔹🔸 З вітальним словом до учасників конференції звернулась завідувачка кафедри екології Львівського національного університету імені Івана Франка, депутатка Львівської обласної ради Звенислава Мамчур-Калинець, яка відзначила важливість та актуальність тематики цьогорічних робіт, представлені ідеї яких можуть бути реалізованими.
       🔹🔸 На конференції учасники з м.Львова і Львівської області представили цікаві презентаційні матеріали, тематика яких була доволі різноманітна. 👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓
       🔹🔸 Місією Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року є розвиток людського потенціалу, забезпечення високої якості життя та економічного зростання на основі екологічно невиснажливої та енергоефективної промисловості, інноваційно орієнтованої біоекономіки, креативних індустрій, туристично-рекреаційної сфери.📈
       🔹🔸 Необхідність актуалізації Стратегії Львівської області зумовлена тим, що потрібно врахувати умови воєнного стану та повоєнного періоду. Львівщина має нову стратегічну місію гуманітарного хабу та економічного тилу. Зокрема, здобувачка освіти II курсу освітньо-професійної програми «Економіка», членкиня гуртка «Економіст» Олена БАЗАР успішно представила результати дослідження на тему: «Стратегія розвитку Львівської області: виклики, можливості, перспективи», яке виконувалось під науковим керівництвом викладачки-методистки Тетяни СОЛОМЧАК та аргументовано відповіла на питання.📊 За підсумками конференції буде видано сертифікат і збірник тез.🔋 
       🤝Дякуємо Львівській обласній МАНУМ за організацію та можливість взяти участь у конференції. Бажаємо подальших наукових досягнень та успіхів!

Виставка Великодньої писанки

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Тенденції та перспективи розвитку економіки України в умовах сучасних викликів

       Участь у XVI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Тенденції та перспективи розвитку економіки України в умовах сучасних викликів»

       🌐 18-19 квітня 2024 року в Черкаському державному бізнес-коледжі відбулася XVI Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції та перспективи розвитку економіки України в умовах сучасних викликів».    

       ❇️ Мета конференції полягала у популяризації наукової діяльності серед здобувачів освіти, молодих науковців, представників бізнесу і влади.

       👉 На конференції, до участі в якій долучилося понад 130 учасників з різних регіонів України, працювали секції за такими напрямами:
✅️ Україна крізь призму глобальних світових трендів: ризики та можливості.
✅️ Економіка України в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення.
✅️ Сучасний маркетинг у підприємницькій діяльності.
✅️ Фінансово-аналітичне та обліково-контролююче забезпечення суб’єктів господарювання: сучасний стан, проблеми та шляхи удосконалення.
✅️ Цифровізація економіки як фактор інноваційного розвитку.
✅️ Сучасні виклики і актуальні проблеми розвитку економічної освіти в Україні.

       👉 У межах роботи XVІ Всеукраїнської наково-практичної конференції після перевірки унікальності текстів, в режимі онлайн презентували результати своїх досліджень представники Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій, зокрема:
🎙 СОЛОМЧАК Тетяна, викладачка-методистка за темою: Інституційне забезпечення повоєнного відновлення економіки України.
🎙 МИЛЯНЕЦЬ Ярина, здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності 051 «Економіка» за темою:
Трансформаційні процеси в економіці України в умовах війни та повоєнного відновлення.
🎙 МАТІЙЦЬО Олена, здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» за темою: Маркетингові дослідження ринку.

       👉 У доповідях, що були представлені для обговорення учасниками були розглянуті актуальні питання розвитку національної економіки в умовах глобальних викликів, роль та проблеми розвитку маркетингу у підприємницькій діяльності, фінансового та обліково-аналітичного забезпечення діяльності підприємств, цифровізації економіки та проблем розвитку економічної освіти в Україні.

       ❇️  Такі заходи позитивно впливають на формування фахових компетентностей майбутніх фахівців.

       👏 Вітаємо учасників конференції з успішною презентацією своїх досліджень і бажаємо подальших наукових здобутків!

       ❇️ За результатами роботи XVI Всеукраїнської науково-практичної конференції учасники отримали електронний збірник тез доповідей та сертифікати учасників.🔰

       🌟 Висловлюємо вдячність організаторам конференції, зокрема КУЗНЕЦОВІЙ Наталії Богданівні д.е.н., завідувачці кафедри економіки, управління та адміністрування Черкаського державного бізнес-коледжу. 🫶

УВАГА👉 НОВА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА«КОМЕРЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ЛОГІСТИКА»

       ↗️ В березні-квітні 2024 року в Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій проводилось опитування щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Комерційна діяльність” та підвищення якості фахової підготовки здобувачів, їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

       👉Також було організовано ряд зустрічей робочої групи з представниками освітніх закладів, в яких ведеться підготовка фахівців за даною ОПП, з випускниками спеціальності «Пілприємництво та торгівля», з підприємцями та представниками торгівельних та логістичних компаній, викладачами фахової циклової комісії, здобувачами освіти даної спеціальності.

       ↗️Відгуки та рецензії кожної фокус-групи позитивні. Проте від кожної групи була цікава і актуальна пропозиція – наповнити програму освітніми компонентами з логістики та змінити її назву.
       ⏳️Після тривалого та грунтовного обговорення прийнято остаточне рішення – ОПП “Комерційна діяльність та логістика”.

       👍 Дякуємо усім учасникам обговорення ОПП за актуальне рішення – можливість готувати фахівця з комерційної діяльності та логістики, який відповідатиме сучасним вимогам ринку праці.

Голова робочої групи Леся КАСІЙ

Майстер клас з заповнення первинних документів

       📅 04.04.2024 р. здобувачі освіти спеціальності «Підприємництво та торгівля» Анна Андрієчко, Вікторія Ліхоцька, Ілона Кузьмич (22 к) та викладачі Надія Шлапак, Ольга Долубовська з Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій прийняли участь у майстер-класі з заповнення первинних документів 📝, який провели викладачі спецдисциплін спеціальності «Облік та оподаткування» Мирослава Конончук, Наталія Стебельська та Ольга Мацишин з Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу.

       👩‍🏫 Викладачі наочно показали, як заповнювати різні первинні бухгалтерські документи та застосування комп’ютерних програм, проведення аналогії з паперовими носіями облікової інформації. Було цікаво і пізнавально.

       🎁 На завершення здобувачам освіти та викладачам було вручено листи подяки та пам’ятні подарунки.

👩‍🏫 Надія Шлапак, Ольга Долубовська.

Зустріч стейкхолдерів

     🤝 Зустріч стейкхолдерів з Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка зі здобувачами освіти спеціальностей 121 “Інженерія програмного забезпечення”, 076 “Підприємництво та торгівля”, 051 “Економіка”.

       🎓 Студенти випускних груп мають широкий вибір подальшого продовження навчання.

       💡 Бажаємо успішного вибору – це ваш “RESTART”.

СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

       ↗️Випускник коледжу 2004 року Володимир Держипільський, який навчався за спеціальністю “Комерційна діяльність”, сьогодні керівник відділу продажів компанії BERTA CROUP зі своїми колегами Ольгою Ляховською -HR-менеджером компанії UB1- оператор логістичних послуг міднародного стандарту 3PL, та Тетяною Ханас – HR-менеджером компанії BERTA GROUP, зустрілися зі здобувачами коледжу та запрезентували актуальні вакансії для працевлаштування.
       ↗️На зустрічі були присутні здобувачі спеціальностей: 076 “Підприємництво та торгівля”, 051 “Економіка”, 121 “Інженерія програмного забезпечення”, 241 “Готельно-ресторанна справа”.
       ↗️ Для випускника кожної спеціальності компанія пропонує робочі місця. Студенти зацікавлено сприйняли інформацію, є бажаючі проходити виробничу практику і в перспективі отримати можливість працевлаштування.
👍👍👍Захоплюючі розповіді фахових менеджерів, мотиваційні запитання та призи зробили своє – студент змотивований, позитивні враження та надія на те, що все буде добре! Адже молодь – наше майбутнє!!!

Прес-служба комісії комерційної діяльності

ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ ОПП "Комерційна діяльність"

       ↗️2 квітня здобувачі спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” представляли на відкритому захисті курсові роботи з освітньої компоненти “Комерційна діяльність”.
       ⚡️ Комісія працювала у складі: Марія Сарахман, Ольга Вишатицька, Леся Касій від коледжу та зовнішні експерти (стейкхолдери). ФОП Серняк Наталія Володимирівна, власниця мережі магазинів “Наталія”, представники компанії BERTA CROUP – керівник відділу продажів Володимир Держипільський, HR-менеджер компанії UB1- оператор логістичних послуг міднародного стандарту 3PL Ольга Ляховська, HR-менеджер компанії BERTA GROUP – дистрибуційна компанія повного циклу на ринку FMCG України
Тетяна Ханас – мали можливість оцінити роботи студентів.
       ↗️ Цікаві, змістовні доповіді, грамотні сучасні презентації показали високий рівень підготовки та якість дослідження комерційної діяльності суб’єктів у сфері виробництва, торгівлі та логістичних послуг в регіоні. Студенти під керівництвом Лесі Касій напрацювали практичні рекомендації для покращення роботи підприємств.
       ⚡️Вітаємо Галину Вінш, Тетяну Хомен, Ігоря Пенькова, Ірину Лешик, Деніса Вороняка, Христину Чижо, Вікторію Утинкевич, Юрія Тиновця, Зоряну Хурхач з успішним захистом. Студенти отримали рекомендації для проходження стажування та в перспективі працевлаштування в компанії BERTA, а також заохочувальні призи.
       ⚡️ Дякуємо стейкхолдерам за співпрацю та практичні поради. Такий формат роботи дозволяє подолати стереотипи в освіті та допомагає розкривати потенціал молодої людини. Адже молодь – наше майбутнє!

Голова комісії комерційної діяльності Леся КАСІЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

       Вже вдруге цього навчального року наш освітній заклад гостинно запросив вступників та їхніх батьків для знайомства з нашими досягненнями, матеріально-технічною базою коледжу, освітньо-професійними програмами.

       З вітальним словом до гостей звернулася в.о. директора коледжу Марія Сарахман, яка акцентувала увагу на перевагах навчання та здобутках коледжу, особливостями вступної кампанії. Заступник директора з виховної роботи Володимир Кульчицький-Поливко зробив екскурс у студентське життя, яке наповнене екскурсіями, художньою самодіяльністю, спортом, проєктною діяльністю, міжнародною співпрацею.

       День відкритих дверей для відвідувачів, які обрали напрямок програмування, проходив у вигляді КВІЗу.  Учасники  відповідали на питання гри,  які були цікавими та інтелектуальними, де враховувалися  правильність та швидкість відповіді. Після завершення гри визначилися переможці, які були нагороджені призами. Відвідувачі заходу мали можливість поспілкуватися з викладачами фахової циклової комісії, які надали корисну та змістовну інформацію про спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» та особливості навчання в коледжі.

       В студії «Business Space» абітурієнти мали можливість більш ширше ознайомитись зі спеціальностями: «Підприємництво та торгівля», «Економіка», «Туризм», «Готельно-ресторанна справа». Було розглянуто компетентності кожної освітньо-професійної програми, затребуваність у фахівцях та проведено вікторину «Наскільки ти знаєш рідний край?». Абітурієнти активно провели час, а переможці отримали заохочувальні призи.

       Корисною була інформація про проєктну діяльність в коледжі та екскурсійне бюро, що надає можливість здобувачам освіти коледжу подорожувати Україною та Європою.

       Модератор заходу Уляна Пріць побажала всім мирного неба та вступу на омріяний фах.

Атестація здобувачів освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

       ↗️26-27 червня у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій відбулася атестація здобувачів освіти у формі кваліфікаційного іспиту спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».     Голова екзаменаційної комісії, Оксана ФУР, начальник відділу підприємництва та інвестиційної діяльності управління економіки, працювала із студентами як з колегами, організувала мотиваційне середовище для спілкування, в такій атмосфері іспит став першою співбесідою у професійному тестуванні.     Також Оксана Іванівна привітала із завершенням навчання у коледжі та побажала життєвих успіхів!     Усі здобувачі освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» успішно склали кваліфікаційний іспит. Кращими були Галина ВІНШ, Тетяна ХОМЕН, Зоряна ХУРХАЧ, Христина ЧИЖО, Деніс ВОРОНЯК.

       ↗️Любі випускники! Нехай усі життєві іспити будуть такими ж успішними! Досягнень та перемог! Бережіть, захищайте та будуйте нову вільну Україну💙💛

Перший день навчальної практики з логістики

       ↗️Перший день навчальної практики з логістики для студентів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» – практичне заняття у реальному середовищі на логістичному складі компанії UB1 – оператор логістичних послуг міжнародного стандарту 3PL.


       👍Враження студентів зашкалюючі! Провівши кілька годин серед височенних стелажів та вантажних машин, зрозуміли, наскільки важлива точність та організація в управлінні запасами. Кожен відправлений вантаж – це не лише товар, але і відповідальність перед клієнтом.

 
       ↗️Неймовірно цікаво було побачити, як використовуються сучасні технології для ведення обліку та відстеження товарних запасів. Навіть найдрібніші деталі мають величезне значення в такій динамічній системі.


       ↗️Практичне заняття в реальних умовах дало надзвичайно корисний досвід, поглибило та закріпило розуміння логістики. Велика подяка команді компанії за можливість вивчення досвіду роботи логістичного складу в рамках навчальної практики.
#логістика#реальнийдосвід#практика#комерція

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ СКЛАДОВІ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

       ↗️Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ СКЛАДОВІ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА», середа, 22 травня.
На запрошення колег з Львівського національного університету Природокористування взяли участь викладачі комісії комерційної діяльності Леся КАСІЙ і Наталія ПАЗЮК з доповіддю “Розвиток ефективної інфраструктури та логістики для забезпечення централізованої реалізації агропродукції на Львівщині в умовах воєнного стану “, Марія МАРЧУК і Галина СУВАЛА з доповіддю “Стан та перспективи розвитку підприємництва Самбірської територіальної громади”.

       ↗️Дякуємо колегам з Дублян за запрошення і можливість долучитися до вивчення та дослідження аграрного сектора економіки Львівщини та України загалом.

Голова комісії комерційної діяльності Леся КАСІЙ

УВАГА👉 НОВА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА«КОМЕРЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ЛОГІСТИКА»

       ↗️ В березні-квітні 2024 року в Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій проводилось опитування щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Комерційна діяльність” та підвищення якості фахової підготовки здобувачів, їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

       👉Також було організовано ряд зустрічей робочої групи з представниками освітніх закладів, в яких ведеться підготовка фахівців за даною ОПП, з випускниками спеціальності «Пілприємництво та торгівля», з підприємцями та представниками торгівельних та логістичних компаній, викладачами фахової циклової комісії, здобувачами освіти даної спеціальності.

       ↗️Відгуки та рецензії кожної фокус-групи позитивні. Проте від кожної групи була цікава і актуальна пропозиція – наповнити програму освітніми компонентами з логістики та змінити її назву.
       ⏳️Після тривалого та грунтовного обговорення прийнято остаточне рішення – ОПП “Комерційна діяльність та логістика”.

       👍 Дякуємо усім учасникам обговорення ОПП за актуальне рішення – можливість готувати фахівця з комерційної діяльності та логістики, який відповідатиме сучасним вимогам ринку праці.

Голова робочої групи Леся КАСІЙ

Майстер клас з заповнення первинних документів

       📅 04.04.2024 р. здобувачі освіти спеціальності «Підприємництво та торгівля» Анна Андрієчко, Вікторія Ліхоцька, Ілона Кузьмич (22 к) та викладачі Надія Шлапак, Ольга Долубовська з Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій прийняли участь у майстер-класі з заповнення первинних документів 📝, який провели викладачі спецдисциплін спеціальності «Облік та оподаткування» Мирослава Конончук, Наталія Стебельська та Ольга Мацишин з Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу.

       👩‍🏫 Викладачі наочно показали, як заповнювати різні первинні бухгалтерські документи та застосування комп’ютерних програм, проведення аналогії з паперовими носіями облікової інформації. Було цікаво і пізнавально.

       🎁 На завершення здобувачам освіти та викладачам було вручено листи подяки та пам’ятні подарунки.

👩‍🏫 Надія Шлапак, Ольга Долубовська.

ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ ОПП "Комерційна діяльність"

       ↗️2 квітня здобувачі спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” представляли на відкритому захисті курсові роботи з освітньої компоненти “Комерційна діяльність”.
       ⚡️ Комісія працювала у складі: Марія Сарахман, Ольга Вишатицька, Леся Касій від коледжу та зовнішні експерти (стейкхолдери). ФОП Серняк Наталія Володимирівна, власниця мережі магазинів “Наталія”, представники компанії BERTA CROUP – керівник відділу продажів Володимир Держипільський, HR-менеджер компанії UB1- оператор логістичних послуг міднародного стандарту 3PL Ольга Ляховська, HR-менеджер компанії BERTA GROUP – дистрибуційна компанія повного циклу на ринку FMCG України
Тетяна Ханас – мали можливість оцінити роботи студентів.
       ↗️ Цікаві, змістовні доповіді, грамотні сучасні презентації показали високий рівень підготовки та якість дослідження комерційної діяльності суб’єктів у сфері виробництва, торгівлі та логістичних послуг в регіоні. Студенти під керівництвом Лесі Касій напрацювали практичні рекомендації для покращення роботи підприємств.
       ⚡️Вітаємо Галину Вінш, Тетяну Хомен, Ігоря Пенькова, Ірину Лешик, Деніса Вороняка, Христину Чижо, Вікторію Утинкевич, Юрія Тиновця, Зоряну Хурхач з успішним захистом. Студенти отримали рекомендації для проходження стажування та в перспективі працевлаштування в компанії BERTA, а також заохочувальні призи.
       ⚡️ Дякуємо стейкхолдерам за співпрацю та практичні поради. Такий формат роботи дозволяє подолати стереотипи в освіті та допомагає розкривати потенціал молодої людини. Адже молодь – наше майбутнє!

Голова комісії комерційної діяльності Леся КАСІЙ

Пізнавальна онлайн зустріч

       📅 05.03.2024 р. здобувачі спеціальності 076 “Підприємництво та торгівля” мали нагоду стати учасниками практичної бесіди з українкою Русланою ВОЛОШИН (ДІНУЛ), яка вже більше 20-ти років живе в Іспанії 🇪🇸. Відеозустріч на тему ресторанного бізнесу в Іспанії, в містечку Los Cerralbos, ресторан La Plaza була дуже пізнавальною 🍽️💡.

       🗣️ Студентка Марія-Марта Нагірна у своєму відгуку зазначила: “Я, а також люди, які були залучені до зустрічі, отримали багато корисної інформації про управління рестораном, маркетингові стратегії та тенденції в галузі харчового сервісу і посередництва. Було цікаво почути досвід успішної людини, і поділитися власними ідеями з іншими учасниками” 💬🤝.

       🎉 Направду молоді було цікаво поговорити з людиною, яка успішно займається бізнесом за кордоном. Пані Руслана створила довірливу атмосферу, студенти запитували, коментували, розмова йшла жваво – результат – практичний досвід та багато позитивних відгуків 🌟.

       📚 Направляли бесіду фахові наставники – Леся Касій, Ольга Вишатицька, Наталія Герговська.

       🙏 Велике дякуємо землячці Руслані за відведений час для української молоді! Маємо пропозиції для подальшої співпраці! Молодь – наше майбутнє!!! 💪🇺🇦

🖊️ Голова комісії комерційної діяльності – Леся Касій

Дуальна форма в дії

       В рамках роботи комісії комерційної діяльності запущено цикл партнерських зустрічей з практичними фахівцями. На відкрите заняття 12.02. 2024 р. викладачка Ольга ДОЛУБОВСЬКА запросила Наталію ЛАБ’ЯК (начальник відділу збуту ТзОВ «Молокозавод «Самбірський») та Ірину ГАЙДУЧОК-ДІДИЧ (директор магазину «Лілія»). Ірина Дідич є випускницею нашого коледжу спеціальності “Комерційна діяльність”, завжди радо погоджується на співпрацю та ділиться практичним досвідом. В такому партнерстві лекція за темою “Структура ціни та формування її елементів» була насиченою реальними прикладами, студенти з цікавістю досліджували тему, запитували, коментували. Такий формат мотивує здобувача освіти, дає можливість глибше розглядати та засвоювати компетентності спеціальності 076 “Підприємництво та торгівля”.
       ↗️Дякуємо фахівцям та викладачеві комісії за роботу. Все заради майбутнього! Забезпечимо якісну освіту – переможемо!!!

Голова комісії комерційної діяльності: Леся КАСІЙ

Відкритий захист курсових робіт з освітньої компоненти "Маркетинг"

     4 -5 грудня здобувачі спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” звітували про результат творчо-пошукової роботи виконання курсової роботи з освітньої компоненти “Маркетинг”. 7 студентів виявили бажання захистити роботу у відкритій формі.

     Цікаві, змістовні доповіді, грамотні сучасні презентації показали високий рівень підготовки та якість дослідження діяльності суб’єктів сфери виробництва, торгівлі та послуг в регіоні. Студенти з керівником Марією МАРЧУК напрацювали практичні рекомендації з питань використання сучасних маркетингових підходів в діяльності підприємств.
Група 32-К (ОПП “Комерційна діяльність”) успішно захистила курсову роботу. Роботи відповідають вимогам, показують, що студент володіє спец компетентностями та фаховими практичними навичками.

Голова комісії комерційної діяльності Леся КАСІЙ

Формування кар’єрних цілей, розуміння своїх можливостей

     16.10.2023 року в Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій відбувся круглий стіл на тему:«Формування кар’єрних цілей, розуміння своїх можливостей» у рамках засідання гуртка «Клуб сучасного бухгалтера», на який запрошено випускниківекономістів 2013-2022 років (куратор Надія Шлапак):Христину Козак бухгалтер Самбірського фахового медичного коледжу; Марту Вознякбухгалтер ФОП Зубрицький М.провайдер інтернет ЛІМНЕТ;Марію Волошинбухгалтер Самбірської птахофабрики;Маряну Дикуспеціаліст з фінансової звітності ТзОВ «Інтелліас»; Назара Кульганабухгалтер 2-ї категорії фінансовоекономічної служби в/ч;Віталія Пахолкапровідний економіст відділу обслуговування середнього бізнесу Укргазбанку;Віталія Маланкевича молодший економіст АТ«Концерн Галнафтогаз»;Юлію Мудру-аналітик з питань фінансово-економічної безпеки КомпаніїPricewaterhouse Coopers (PwC); Христину Більоекономіст фінансової роботи Самбірської квартирноексплуатаційної частини(району); Антоніну Ясінськубухгалтер з реалізації ПДВ та транспортних перевезеннях Компанія Strans Головного офісу по Україні .

     Через свою зайнятість не всі мали змогу бути присутніми в коледжі, тому частина з них провела зустріч онлайн. Кожен поділився своїм досвідом роботи та акцентував увагу на важливості здобуття освіти, наполегливості та використанні знань і навичок , які були отримані в рідному коледжі. Бо саме коледж дав поштовх до їх кар’єрного росту.

III МІЖНАРОДНО ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ»

    📈10 листопада 2023 року викладачі Леся КАСІЙ (як стейкхолдер університету) та Наталія ПАЗЮК (спеціальності – 076 «Підприємництво і торгівля», 051 «Економіка») взяли участь в III МІЖНАРОДНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ» на базі Хмельницького Національного університету.

    📈Під час конференції були презентовані доповіді: «Практична реалізація проєкту «Підвищення обізнаності студентів міста Самбора у роздільному сортуванні сміття», Наталія Пазюк, та «Можливості проєктування і розвитку регіональних логістичних центрів на Львівщині (сектор агробізнесу), Леся Касій.

    📈На конференції були присутні здобувачі освіти коледжу: Олена ПАГУТЯК, Уляна МАЛЕТИЧ та Софія ЦЕБЕНКО. Молодь вчиться працювати, досліджувати та виробляти власні бачення, пропозиції для покращення бізнес-процесів в умовах різноманітних викликів.

    ✔Дякуємо за запрошення Ользі Іванівні ГОНЧАР – професору Хмельницького національного університету, та всьому викладацькому складу кафедри «Підприємництва, економіки та туризму».

    ✔Цінуємо співпрацю з вищими навчальними закладами України.

Голова фахової комісії комерційної діяльності Леся КАСІЙ

Технологія заснування власної справи

     07.10.2023р. Група 22к освітня компонента «Підприємницька діяльність» тема заняття: «Технологія заснування власної справи». Викладач Вишатицька О. Я.

     Запрошений на заняття гість – ФОП Євген Старинський цікаво, змістовно, чітко поділився досвідом як заснувати свою власну справу. Здобувачі освіти мали змогу переконатися у доцільності ведення легального бізнесу в Україні, зваженого підходу до використання позичок, кредитів, засвоїли алгоритм дій, починаючи з пошуку підприємницької ідеї і закінчуючи державною реєстрацією своєї власної справи, дізналися про можливість реєстрації ФОП через платформу ДІЯ.

Захист курсової роботи з освітньої компоненти "Комерційна діяльність"

    ↗️31.03.2023 р. на спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” відбувся відкритий захист курсової роботи з освітньої компоненти “Комерційна діяльність”. Курсова робота – це самостійне, письмове, творчо-практичне дослідження за обраною темою здобувачем освіти. В групі 32-К (ОПП “Комерційна діяльність” ) керівником і наставником курсових робіт була Леся КАСІЙ. Усі студенти, які були рекомендовані до відкритого захисту, цікаво представили презентації робіт, дали відповідь на запитання аудиторії і членів комісії, розробили рекомендації для покращення діяльності підприємств, роботу яких досліджували. Вітаємо групу 32-К з успішною здачею курсової роботи.

    Кращими стали роботи:
Соломії ДОРОТИЧ
Анастасії КУШКЕВИЧ
Ярини ЛЕВИЦЬКОЇ
Любомира КАСІЯ
Христини КУДІЛЬЧАК
Христини ГАЙДУК
Марти ОЛІЙНИК
    Далі іспити, навчальна і виробнича практика – і ВИПУСК↗️

У групи 32-К відбувся захист курсової роботи з освітньої компоненти "Маркетинг".

    30.11.2022 У групи 32-К відбувся захист курсової роботи з освітньої компоненти “Маркетинг”. Курсова робота – це самостійне навчально-наукове дослідження студента.
Студенти сумлінно працювали над написанням роботи та виконували вказівки керівника Козловського М.М.
Відзначені роботи студентів, які вміло розкрили тему курсової роботи та чітко відповіли на запитання під час захисту:
Левицька Ярина
Доротич Соломія
Касій Любомир
Кіт Діана
Кушкевич Анастасія
Гайдук Христина
Касій Павло
Пазюк Юлія
Кудільчак Христина

                                                                                                                                                                                  Комісія комерційної діяльності

СТАРТАП -БАТЯРИ

↗️Стартував проєкт “СТАРТАП -БАТЯРИ” від Львівської політехніки. Наші студенти беруть в ньому участь.
👉Коледж представляють шестеро студентів спеціальності ” Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” і “Економіка”.
👉На основному курсі студенти вивчатимуть технологію розробки стартапу, розроблять власний стартап, який після навчання презентуватимуть громадськості. Також можуть обирати собі ще кілька курсів за бажанням.
👉 Хороші можливості для додаткового навчання та самореалізації.
↗️Успіхів нашим сміливцям👍

Поєкт YOUTH LEADERS

 Команда від Студії “BUSINESS SPACE” у складі 14 осіб пройшла конкурсний відбір для участі в програмі розвитку проєктів ” YOUTH LEADERS” Української Академії Лідерства.
👉Ідеятон програми запущений у м. Львів↗️
👉Далі цікава і творча робота над покращенням навичок у самоорганізації, комунікаціях, створенні особистого бренду, фінансової грамотності та управлінні командами.
⏳Проєкт триватиме 3 місяці.
↗️Результати кращих проєктів будуть представлені під час Форуму можливостей: лідерство, кар’єра, підприємництво у січні 2023 року.
Успіхів нашим лідерам👏

День перший

↗️Знайомство, окреслення проблем, над якими хочуть працювати, генерація ідей – ⏳час злетів, а учасники щасливі і натхненно готуються до нового Дня👍
P.S. Участь в програмі розвитку проєктів ” YOUTH LEADERS” Української Академії Лідерства↗️

День другий

⏳Робота в програмі розвитку проєктів УАЛ набирає обертів↗️
👉З’явились ідеї для розв’язання обраних проблем, учасники й учасниці конкретизують мету проєкту та творять змістове наповнення проєкту, створюють план його реалізації та формулюють очікувані результати↗️
🙃після такої роботи учасники і учасниці відчувають себе космонавтами і готові взлітати🚀
Успішного взлету↗️
P.S. Програма розвитку проєктів ” YOUTH LEADERS” Української Академії Лідерства↗️

День третій

⏳Робота в програмі розвитку проєктів УАЛ у розпалі🔥
👉учасники і учасниці визначили ресурси, необхідні для реалізації проєкту🤔
👉створили перелік потенційних партнерів проєкту🤔
👉протестували окремі елементи проєктних ідей👍
👉представили проєкти один одному👍
⏳Ідеятон завершився продуктивно👏
↗️Наступні кроки – 3-х місячна робота в програмі розвитку проєктів Української Академії Лідерства

Завершення

↗️ІДЕЯТОН на завершенні👍Підсумки ідеятону в програмі розвитку проєктів ” YOUTH LEADERS” Української Академії Лідерства↗️

Демонстрація навичок пошуку, збирання, оброблення та аналізування інформації у професійній діяльності в групі 22-К освітньої компоненти «Підприємницька діяльність» на семінарському занятті «Представники посередницької підприємницької діяльності» - викладач Ольга Вишатицька.

 

Студенти працювали малими групами, показали вміння працювати в команді. Презентували наступні види посередницької діяльності:

      Аукціон:

Родзинкою цієї презентації була інформація про аукціони гаражів в США.

       Біржове посередництво:

Студенти використали сучасний матеріал: електронні біржі, крипто валюта.

 

          Торговий представник:

В цій презентації акцент був зроблений на риси характеру успішного торгового представника.

         

         Родзинка презентації – сценка демонстрації візиту торгового представника на фірму.

 

          Фондова біржа:

Цікава історія розвитку фондових бірж, чіткість викладу матеріалу, приклади діяльності бірж України.

 

           Дилери:

Презентація дала відповідь на запитання як стати дилером, якими рисами характеру треба володіти, права і обов’язки дилерів.

 

          Міжнародні аукціони:

Детально висвітлено технологію проведення аукціону, наведена вичерпна характеристика видів, показано значення цього виду посередництва.

Підприємницький ярмарок 3

Запущено проєкт “Підприємницький ярмарок -3”.
☝ Це дієва освітня платформа, яка гуртує, мотивує та активізує студентство.
👉 Проєкт стартував і зустріч зі студентами вкотре довела, що нашим студентам це потрібно. Ті, які вже працювали в проєкті, додали значну частку ентузіазму, бо несуть особистий приклад новим учасникам.
🙋Студенти познайомились, іде процес формування команд, організація он-лайн форми роботи. ⏳Інкубатор підприємницьких студентських ідей запрацював.
⚡Залишилося мобілізувати всі ресурси – тепло сердець, енергію запалу та надійних партнерів, менторів в командах, аби на ринку Самбора з’явилились нові бізнес-ідеї, що розвиватимуть економіку та суспільство🌞

Онлайн-захист курсової роботи з комерційної діяльності

П'ятий день декади

👨‍👧‍👧Підібрано команду для участі в посткросинг-проєкті “Вивчай світ – рекламуй Україну” з метою популяризації України в світі та створення обміну листівками між українськими студентами та іноземцями. Організатор конкурсу – МОН, Директорат європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик.
☝Над проєктом працювали студенти різних спеціальностей ( Мазур Юрій,44 -П, Добрянська Вероніка, 32-К, Беца Антоніна, 21-Т, Юлія Пазюк, 22-К, Вінш Галина, 12-К).
✍Умовами проєкту було фото будь-якого об’єкту. Команда обрала будівлю нашого коледжу. Фото зроблено та відправлено на вказаний гугол диск. Разом створено опис до фото в обсязі 230 слів на українській та англійській мовах.
🧑‍💼Наставники проєкту (Леся Касій, Наталія Пазюк, Марія Марчук, Уляна Пріць) спостерігали за роботою студентської команди та при потребі надавали консультативну підтримку.
✌Очікуємо результатів конкурсу. Рекламуємо рідний коледж😊

Четвертий день декади

👏Дякуємо викладачам Юрію Бичу та Людмилі Дербіній за цікаві бесіди зі студентами про роль мотивації підлеглих при здійсненні підприємницької діяльності.
🥯🍟Питання мотивації цікаве і актуальне в усіх сферах людської життєдіяльності. А ось шляхи підвищення мотивації іноді знайти важко, бо всі ми різні, потрібні індивідуальні підходи. Про це і більше були бесіди.
⛵Студентам подобаються теми з менеджменту, адже вміло управляти – це мистецтво, яке не так легко і не так швидко виробити, цьому потрібно наполегливо вчитись.
✌Успіхів нашим студентам та викладачам.

Третій день декади

💧Благодійна крамниця запрацювала
💧Відвідувачів не багато, проте кожен підбирає собі з настроєм та піднесенням обновку, бо розуміє в якій справі бере участь🌞
💧Майбутні комерсанти-підприємці вчаться пропонувати товар, консультувати покупця, стимулювати при виборі – процес сподобався не тільки дівчатам, але і хлопцям
💧молодь привчається до волонтерства, яке в наш час потрібне і важливе
💧 дякуємо Дайзі і Пітеру Расмуссенам, які надали такі можливості учасникам Студії “BUSINESS SPACE”
💧Пам’ятаймо, що благодійництво – це кожного 💧у великому🌊 добрих справ
🌈Дякуємо, хто долучився і ще долучиться до нашої акції👏
🤔Чекаємо у п’ятницю

️Другий день декади

️Другий день декади спеціальності “Підриємництво, торгівля та біржова діяльність”.
☁️Провели онлайн засідання учасників проєкту “Відеоролик про місто Самбір” з ініціативи міської ради присвячений до 780 річчя Самбора.
⏱Обговорено наступні дії участі у проєкті:
☝пошук інформації з різних джерел
👉залучення до проєкту жителів міста Самбора
☝створення сценарію ролика
👉підготовка до пробного відеоролику.
↗️Студенти активно демонстрували свої ідеї, пропозиції та склали план дій для подальшої роботи👏

Декада комісії

Конкурс Самбірської міської ради "Самбір - місто історій"

✌Студентство активно вливається в розвиток громади м. Самбора! Конкурс Самбірської міської ради «Самбір – місто історій» став чудовою нагодою залучити учнівську та студентську молодь допомогти відтворити історію міста. Це добра ідея, бо дає розуміння цілісності минулого і майбутнього.
✌Студенти Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій усіх спеціальностей змогли вибороти призове 2 місце та золоту серединку глядацьких симпатій. Таку перемогу приніс команді відео-сюжет про історію вулиць міста. Від експерта-історика Анатолія Каднічанського команда отримала цінні поради для майбутніх проєктів. 👍Велике дякуємо організаторам конкурсу та молоді шкіл, коледжів за можливість змагального духу, позитивних емоцій, безцінного досвіду!

Інформація в місцевій пресі

Підприємницький ярмарок 3

Запущено проєкт “Підприємницький ярмарок -3”.
☝ Це дієва освітня платформа, яка гуртує, мотивує та активізує студентство.
👉 Проєкт стартував і зустріч зі студентами вкотре довела, що нашим студентам це потрібно. Ті, які вже працювали в проєкті, додали значну частку ентузіазму, бо несуть особистий приклад новим учасникам.
🙋Студенти познайомились, іде процес формування команд, організація он-лайн форми роботи. ⏳Інкубатор підприємницьких студентських ідей запрацював.
⚡Залишилося мобілізувати всі ресурси – тепло сердець, енергію запалу та надійних партнерів, менторів в командах, аби на ринку Самбора з’явилились нові бізнес-ідеї, що розвиватимуть економіку та суспільство🌞

Дуальна форма в дії