Інсайти для майбутніх економістів від лідера думок
У межах вивчення освітньої компоненти “Регіональна економіка” 29 травня 2023 року здобувачі фахової передвищої освіти 2 курсу спеціальності 051 “Економіка” СФКЕтІТ разом з викладачкою Тетяною СОЛОМЧАК відвідали онлайн лекцію на тему: “Сталий розвиток в умовах війни”.
Спікерка Марина САПРИКІНА – експертка зі сталого розвитку, керівниця CSR Ukraine – провідної організації, яка розвиває і впроваджує корпоративну соціальну відповідальність в Україні, а також переможниця міжнародного конкурсу спікерів Nordic Business Forum Speaker Contest. Nordic Business Forum Speaker Contest – це щорічний конкурс спікерів, метою якого є пошук та просування нових талантів, ідей та перспектив, а у 2023 році ключовими темами стали інновації, лідерство, та сталий розвиток. Марина САПРИКІНА стала першою жінкою, яка виграла міжнародний конкурс спікерів Nordic Business Forum Speaker Contest. Її промову “Сталий розвиток в умовах війни” визначено кращою серед п’яти доповідей фіналістів з Нідерландів, Сингапуру, Швеції, та США.
Під час лекції пані Марина розповіла про особливості сталого розвитку в умовах війни; розвиток соціальної відповідальності на прикладах кейсів Нової Пошти, Rozetka, DTEK та Укрзалізниці; п’ятикомпонентну модель сталого розвитку в умовах війни, яку розроблено CSR Ukraine; лідерську програму для молоді від CSR Ukraine. Учасники заходу отримали цінну інформацію та поради у професійному зростанні, а розуміння концепції сталого розвитку і корпоративної соціальної відповідальності в Україні важливе для майбутніх економістів для впровадження ідей сталих проєктів.
Дякуємо пані Марині за цікаву, актуальну, інноваційну лекцію!
![photo_5228810615307488682_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488682_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488681_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488681_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488683_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488683_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488686_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488686_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488687_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488687_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488688_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488688_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488689_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488689_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488690_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488690_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488691_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488691_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488692_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488692_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488697_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488697_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488698_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488698_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488699_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488699_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488700_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488700_y-1024x576.jpg)
![photo_5228810615307488701_y](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5228810615307488701_y-1024x576.jpg)