Студентське самоврядування

Заклади освіти повинні бути державно-громадськими навчально-виховними установами, що організовують свою діяльність на грунті національної культури і національних традицій. За змістом і формами слід відповідати національно-культурними потребами України, її становлення і розвитку як суверенної держави.

Головна мета – формування і розвиток високоінтелектуальної свідомої особистості з громадянською позицією.

Концепція національного виховання студентської молоді Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій визначає завдання формування національної свідомості, формування високої духовної культури, морально-етичних якостей особистості на основі відродження національних традицій, формування громадської позиції та принципів соціальної орієнтації, до прагнення самоосвіти та саморозвитку.

Реалізація вказаних завдань неможлива без налагодження ефективної діяльності студентського самоврядування.

Студентське самоврядування в Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій представлене Студентською Радою та Студентською Радою гуртожитку, які працюють згідно Положення про студентське самоврядування.

Щорічно укладається угода про співпрацю органів студентського самоврядування з адміністрацією навчального закладу.

Студентська рада акцентує свою роботу на організації навчання студентів, на організації та проведенні виховних заходів, на організації дозвілля студентів.

Важливою ділянкою є і залишається соціальний захист студентів різних категорій. Студентська рада представлення на засіданні педагогічної ради коледжу, студенти коледжу представлені не менше половини складу стипендіальної коміс

Студентська рада бере на себе повноваження по організації та проведенню зборів студентів кожної академічної групи щодо формування загального рейтингу студентів для призначення академічної стипендії.

Студентське самоврядування коледжу має свій видавничий орган-газет «БіТ»

Благодійний ярмарок

Слава Україні! 14 жовтня відбувався благодійний ярмарок для підтримки ЗСУ разом з волонтерським осередком Самбір Собор Покрова. Саме зараз , як ніколи потрібно докласти максиму зусиль для наших Збройних Сил України! Активними учасниками волонтерського осередку Собор Покрова є студенти нашого коледжу: Вінш Галина, Шуфан Юлія, Гайдук Христина, Копестинська Анастасія, Андрій Підкова та викладач коледжу Плекан Віталій Васильович.

Наш волонтерський осередок

Самбірчани і гості міста – активні учасники 

благодійної акції

Смаколики, якими волонтери пригощали гостей

Запальний бойовий гопак демонстрував

«Шаблезуб»

( наш студент Андрій Підкова – найкращий )

Запальний бойовий гопак демонстрував «Шаблезуб» ( наш студент Андрій Підкова – найкращий )

На згадку про ярмарок діти отримали цікавий і патріотичний грим на обличчі ( Анастасія Копестинська, група 11т, створила дуже вдалі малюнки)

Христина Гайдук разом з іншими християнськими аніматорами – створили для дітей незабутні позитивні емоції

Наші волонтери зібрали 62 532 грн. 🇺🇦❤️
Пам‘ятайте ми наближаємо нашу перемогу спільними зусиллями !!! Усі вилучені кошти підуть на потреби ЗСУ 💙💛