Справжній друг пізнається в біді

    Від наших польських друзів, школи-партнера Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego «Elektryk», в цей важкий для України час, ми щоденно отримуємо підтримку: через телефоні дзвінки, щирі слова, турботу.

    Висловлюємо велику подяку за подарунки, які до нас надійшли: електроніка, продукти харчування, засоби гігієни, спальні мішки, каремати, медикаменти.

    Особливо зворушили нас патріотичні малюнки дітей та теплі привітання від директора школи Grzegorza Kónigsberga та його колег.

    Ми дуже цінуємо те що Ви з нами, що долучилися до підтримки нашого війська та людей, які змушені покинути свої домівки через війну і шукати прихисток на наших теренах.

Szanowni kołedzy!

    Dyrekcja i grono pedagogiczne Samborskiego koledźu ekonomiki i informacyjnych technologij, skladają serdeczne podziękowanie zespołu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego «Elektryk» i osobiscie Panu Dyrectorowi Grzegorzu Kónigsbergu, Bruno H. Bügel Schule Rathenow (Niemcy), Ausbildungswerkstatt Fürstenwalde Wasserstraßen- und Schifffahrtsamt Spree-Havel (Niemcy), Fundacja za dostawę pomocy humanitarnej, a takźe patriotyczne rysunki dla ukrainskich dzieci przyznaczonych dla terytorium objetych wojna, katastrofą humanitarną, dla uchodzców.

    Serdeczne dzięki za solidarnosc z Ukrainą!

    Slawa Ukrainie!

    Bochaterom slawa!

    Dyrekcja i grono pedagogiczne kołedźu w Samborze.