Підсумковий день проєкту “Технологічна академія – концепція, створення, продукт”

     Сьогодні відбулася підсумкова конференція за участі партнерів проєкту, учнів та вчителів шкіл Нової Солі, представників місцевої влади, батьків, української меншини та ЗМІ.

     Під час конференції ми представили наслідки нашої проєктної діяльності – результати. Окремими секціями були представлені: прототип мобільного робота разом з програмним забезпеченням, інтерактивна дидактична гра разом з дизайном та документом про ринкову стратегію мобільного робота, фільм, що показує нашу проєктну діяльність за останні кілька днів. Ми також представили попередні результати оцінювання.

     У другій половині дня відбулася спільна оглядова екскурсія містом – Парк гномів, Фізичний парк, спортивний зал. Українська молодь також мала змогу зробити останні покупки перед поверненням додому.

     Увечері був час для відпочинку – дискотека. Ми дуже задоволені собою; наполеглива праця останніх кількох днів принесла відчутні результати у вигляді реалізованих результатів проекту, а також особистого ставлення студентів, наприклад, відповідальність за завдання, вміння працювати в групі, працювати під тиском часу.