П'ятий день проєкту “Технологічна академія – концепція, створення, продукт”

19.09.2023

     Сьогоднішній день був насичений подіями. Ми провели його в Новій Солі. Почали з відвідування басейну. Через велику зайнятість басейну, ми змогли піти туди вранці. Розваги були чудовими і викликали багато позитивних емоцій.

     Потім ми поїхали до Центру професійної та безперервної освіти в Новій Солі, який є партнером проєкту. На початку навчального візиту польські колеги ознайомили українських учасників з навчальним закладом. Потім, під наглядом експертів та викладачів училища (Агнєшка Савіцка, Уршуля Хоронжик, Павел Грегорчук) та компанії MPLAB, ми змогли протестувати сконструйованого мобільного робота. Випробування прототипу відбулося за участю представників, партнерів ЦКЗіУ “ЕЛЕКТРИК”. У майстерні реклами ми вдосконалювали дизайн для інтерактивної навчальної гри. В економічній майстерні працювали над ринковою стратегією для мобільного робота.

     На прохання учнів – учасників проєкту, під керівництвом вчителя фізкультури пана Кшиштофа Жигаса, молодь мала змогу пограти у волейбол у спортзалі “Elektrik”.

     Увечері після вечері було проведено щоденне оцінювання.