Проєкти, тренінги та workshop

Онлайн-діалог "Психологічна підготовка студентства до кар’єрного становлення"

Чи готовий ти до сучасних викликів життя? Як психологічно налаштувати себе до професійного становлення?

Студентська молодь коледжу (студентська рада) разом з заступником директора з виховної роботи Кульчицьким В., фахівцем сприяння працевлаштуванню випускників Затварською М., практичним психологом Тупікою О. та соціальним педагогом Рибак О. брали участь  у відкритому онлайн-діалозі з психологом та бізнес-консультантом В.Колесником.

Здобувачі освіти дізнались та отримали відповіді на такі питання:

1.Як розпочати кар’єру молодій людині без досвіду роботи під час воєнного стану;

2.Як психологічно налаштувати себе до нової роботи та адаптуватись у колетиві.

3.Шляхи, щоб побороти депресію через велике навантаження на роботі;

3.Професійне вигоряння під час трудової діяльності.

Діалог відбувся напередодні Міжнародного дня студента .

Фахівець з працевлаштуванню

випускників, М.Затварська

IЗ ЗАРПЛАТОЮ В КОНВЕРТІ – БЕЗ ВПЕВНЕНОСТІ В МАЙБУТНЬОМУ!

    Що таке задекларована праця? Які трудові права та  гарантії має людина при працевлаштуванні? Особливості проєкту “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні”.

    З актуальною інформацією до студентів-випускників звернувся головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю та зайнятість ГУ Держпраці у Львівській області – Дубас Н.В.

    Кожен мав змогу дізнатись про мінуси “чорної зарплати”, стажування та випробувальний термін на ринку праці. Студенти отримали відповідь на питання “Як не потрапити на гачок непорядних роботодавців” під час пошуку роботи.

                                                                                                 Фахівець з працевлаштування,

                                                                                                                                 М.Затварська

Опитування від “UGEN”

  Компанія UGEN проводить опитування «ТОПроботодавець із виробничими потужностями 2022 року» з метою покращення умов із пошуку роботи та працевлаштування

 

  Проходь опитування «ТОПроботодавець із виробничими потужностями 2022 року» та бери участь в розіграші подарунків

  Серед всіх, хто це зробить розіграємо: 2 сертифікати від ROZETKA на 500 грн, Power Bank, термогорнятко та 5 кар’єрних консультацій від HR-бренд агенції “UGEN”!

  • Для кого опитування?
    Для молодих людей, які навчаються на виробничих спеціальностях або вже працюють на виробництві.
  • Навіщо тобі брати участь?

  Твої відповіді допоможуть підприємствам краще розуміти очікування та побажання молоді для того, щоб якісніше організовувати стажування і працевлаштування молодих спеціалістів.

  • Як виграти подарунки?

         – пройди опитування до 30 листопада;

         – вказати під час опитування нік, за допомогою якого UGEN випадковим чином обере переможців;

         – очікуй результати розіграшу на цьому каналі (Telegram) вже 30 листопада.

 

Коротке опитування за посиланням: https://cutt.ly/bNlZ4Ml

Телеграм канал з кар'єрними можливостями

Дізнавайся про кар’єрні проєкти та вакансії для початку роботи.

Підписуйся на канал: UGEN інженери&агро

Тут:

  • прямі ефіри з керівниками, менеджерами і ейчарами топових підприємств;
  • вакансії і можливості для студентів виробничих спеціальностей;
  • цінна інформація для розвитку своєї кар’єри

 UGEN інженери&агро це початок шляху до роботи мрії:

https://t.me/engineering_agro

VECTOR-JOBS

Друзі та знайомі, інтернет та месенджери, центри зайнятості… Де шукати роботу під час війни? Що змінилося на ринку праці і на що варто звернути увагу під час пошуку роботи? Які фахові можливості чекають на студентів після закінчення коледжу? Все це та багато іншого обговорили зі студентами випускних груп усіх спеціальностей.

Студенти отримали чимало фахових порад для майбутньої трудової діяльності.

Фахівець з працевлаштування,

Марія Затварська

Твій шанс на успішне працевлаштування

Освіта та кар’єра завжди крокують поруч. Ти маєш змогу продовжити навчання після закінчення фахового коледжу та удосконалити свої фахові навички, які потрібні для успішного працевлаштування. Тільки потрібно зробити вибір – обрати вітчизняний чи закордонний заклад вищої освіти, стати учасником різних молодіжних програм. Не прогав свій шанс!

Відвідай 7-8 квітня 2022 року  Тридцять дев’яту міжнародну спеціалізовану виставку “Освіта та кар’єра-2022” в НСК “Олімпійський” (вул.Велика Васильківська, 55, м.Київ).

Мета виставки: презентація вітчизняних та закордонних закладів освіти, різноманітних молодіжних освітніх програм, програм обміну студентами та викладачами, програм міжнародного освітянського співробітництва та впровадження новітніх технологій в галузі освіти, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення конференцій, семінарів та круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до національних та закордонних закладів освіти.

Програмою виставки передбачено проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів за участю провідних фахівців та науковців ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Національної академії педагогічних наук України та представників українських та закордонних закладів освіти-учасників виставки. 

Деталі: https://osvitaexpo.com.ua/

Виставка буде проведена з обов’язковим дотриманням законодавства України щодо проведення протиепідемічних заходів для запобігання поширенню хвороби COVID-19.

 

Фахівець з працевлаштування

Марія ЗАТВАРСЬКА

WORKSHOP- WRITTING RESUME

Кожен працює на своєму фронті…

Студенти нашого коледжу – молоді, креативні, а головне прагнуть вдало розпочати кар’єру.

6 квітня 2022 року студенти спеціальностей “Економіка”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, “Інженерія програмного забезпечення” мали змогу відвідати online-майстерню   ” WORKSHOP WRITTING RESUME“.

Разом з фахівцем сприяння працевлаштуванню випускників М.Затварською та головою студентської ради – В.Добрянською  здобувачі фахової передвищої освіти дізнавались про: основні вимоги та принципи  створення креативного резюме, важливість розділів “Освіта” та  “Досвід роботи”, типові помилки при написанні цього ділового документа. Вказано на сучасні види креативного CV, яке б зацікавило роботодавця.

Кожен мав можливість: створити своє професійне резюме, дотримуючись  правил; зробити перший крок на шляху до бажаної роботи.

Фахівець сприяння

працевлаштуванню випускників,

Марія ЗАТВАРСЬКА

Інтегроване практичне заняття на виробництві ТзДВ “Гал-Кат” (м.Львів)

      З метою удосконалення та закріплення економічних знань та практичних навичок з основних напрямків функціонування підприємств для студентів відділення “Економіки, підприємництва та туризму” було проведено інтегроване заняття з викладачами коледжу Н.Шлапак, Л.Дутко, М.Затварською спільно з представниками підприємства ТзДВ “Гал-Кат”.

      “Гал-Кат” – промислове підприємство, яке очолює Доскіч Ю.Ю. – успішний підприємець, співзасновник благодійної організації Фонд “Братів Доскічів”. Основним напрямком діяльності  є виготовлення заготівки мідної для волочіння (катанки), дроту мідного електротехнічного, дроту мідного зварювального, струмопровідної мідної жили, емаль проводів та іншої продукції, які доставляються на кабельні заводи і підприємства України та Європи.

      Студенти ознайомились з поетапним процесом створення продукції, яка виготовляється на сучасному європейському обладнанні (методом гарячої прокатки, методом кристалізації). Випускники побували у ливарному цеху, заготівельному цеху кабельно-провідникової продукції. Отримали інформацію про планування виробничого процесу, організацію оплати праці, механізм ціноутворення продукції, ведення фінансового обліку та систему управління якістю продукції.

      ТзДВ “Гал-Кат” приділяє значну увагу розвитку  соціальних програм для своїх працівників: офіційне працевлаштування, підтримку і можливості професійного розвитку, відчуття стабільності та впевненості  500 співробітникам.

      Сподіваємось, що нова співпраця Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій з керівництвом ТзДВ “Гал-Кат” буде результативною. Студенти зможуть не тільки пройти виробничу практику на підприємстві, але й застосувати свої знання і навички  на підприємстві та стати частиною команди професіоналів у майбутньому.

 

Фахівець з працевлаштування,

Марія Затварська

Панельні оnline-дискусії з працевлаштування

      Протягом жовтня-листопада студенти випускних груп відділень “Економіка, підприємництво і туризм” та “Розробка програмного забезпечення” були учасниками панельних дискусій. Модератор – фахівець сприяння працевлаштування випускників Марія Затварська.

      Тематичні напрями панелей:

      Панельна дискусія №1. “Фахові професійні можливості для випускників коледжу на ринку праці в період пандемії. Освіта за кордоном: за чи проти”.

      Панельна дискусія №2. “Мікродиплом чи вища освіта. Що переможе?” Переваги та недоліки мікродипломів (матеріали зі студії онлайн-освіта EdErа). Ситуаційне завдання з працевлаштування.

      Панельна дискусія №3. “Чи дійсно так: час – це гроші?” Значення тайм-менеждменту для майбутніх фахівців. Вчимось розставляти пріоритети або використання матриці Ейзенхауера у сфері працевлаштування. Вакансії для студентів.

      Всі панельні дискусії велись в онлайн-режимі з  використанням інструменту від Google Apps for Education – “Сlassroom”

      Обговорення було цікавим. Кожен мав змогу висловити свою думку, але через брак часу (період написання курсових робіт), спілкування продовжувалось у приватних коментарях  вільний від навчання час.

      Таким чином, майбутній фаховий молодший бакалавр  повинен бути обізнаний з різними неординарними ситуаціями, що є на ринку праці, вміти розставляти пріоритети для своєї успішної кар’єри.

 

Фахівець сприяння

працевлаштуванню випускників,

Марія Затварська

Знання економіки – це інвестиції в майбутнє, оскільки все що нам буде потрібно завтра, написано економікою сьогодні.

      “Незважаючи на всі розмови про перенасичення ринку економістами, фахівці цієї сфери, як і раніше – затребувані. Сьогодні вони потрібні  різним організаціям: від великих банків до невеликих торгових компаній, як для тих хто уже існує давно, так для тих, хто тільки розпочинає свою діяльність. Але на першому місці це – фахові знання з економіки” – зазначила заступник директора з виробництва ТОВ “Самбірський елеватор” Волошина Юлія Миколаївна.

      Днями студенти групи 32-е спеціалізації “Економіка підприємства” разом з фахівцем сприяння працевлаштуванню випускників Затварською М. відвідали підприємство, яке тільки починає набирати обертів – ТОВ “Самбірський елеватор”.

      ТОВ “Самбірський елеватор” – це сучасний механізований комплекс, на якому встановлено новітнє обладнання провідних світових виробників.

В процесі приймання і зберігання зерна ТОВ “Самбірський елеватор” надає повний спектр послуг: проведення аналізів та лабораторних досліджень; визначення якості зерна; його зважування; первинне очищення, сушіння та вторинне очищення зернової культури; захист  від шкідників, при потребі знезараження зерна; активне вентилювання, охолодження зерна; вилучення механічно пошкодженого або дрібного зерна; відвантаження автомобільним транспортом (в найближчій перспективі і залізничним), інші послуги по доведенню зерна.

      Студенти побували в адміністративно-лабораторному корпусі, який  оснащений найсучаснішим устаткуванням, приладами і високоточними засобами вимірювальної техніки. Були учасниками відбору проб зерна, визначення його стану  за інфратеком, зважування, який проводився лаборантами підприємства.

      Випускники ознайомились з виробничими потужностями зерноочисного комплексу, з процесом сушіння та очистки зернових культур. Фахово вели бесіду з головним бухгалтером – Дем’яновською М.А. та випускниками технікуму – головним інженером Гаврилишином І та інженером – Ковалем І., а також дізнались про розширення виробничих потужностей підприємства, що приведе до відкриття нових вакансій економічного профілю з метою майбутнього працевлаштування.

 

Фахівець сприяння працевлаштуванню випускників,

 Марія ЗАТВАРСЬКА

Зустріч у Самбірському міськрайонному центрі зайнятості

      У своїй діяльності державна служба зайнятості України сприяє працевлаштуванню й підвищенню рівня конкурентоспроможності на ринку праці молоді, адже представники цієї категорії громадян не мають достатнього професійного досвіду, відповідних практичних умінь та навичок, які б гарантували їм підходяще робоче місце.

      Тому, нещодавно в Самбірському міськрайонному  центрі зайнятості  студенти випускних груп з фахівцем сприяння працевлаштуванню Затварською М.С. та викладачем Соломчак Т.Я. зустрілись з фахівцями державної служби зайнятості.

      Начальник відділу активної підтримки безробітних Кузьміч Т.С. ознайомила з основними напрямами  діяльності служби, виокремила перелік професій, які користуються попитом у роботодавців, розповіла про стан місцевого ринку праці.

      Надала інформацію присутнім про особливості працевлаштування молоді, перепони, з якими вони можуть зустрітись при пошуку роботи, джерела вакансій, акцентуючи їхню увагу на веб-ресурсах державної служби зайнятості.

      Найбільше студентів зацікавили новинки Державної служби зайнятості: відео резюме, відеопрезентації вакансій підприємств і організацій, онлайн-співбесіди. Варто зазначити, що  розпочав свою роботу новий сервіс “електронна черга для реєстрації безробітних”.

      Студенти спільно з інженером-програмістом СМРЦЗ  взяли участь у процесі створення відеорезюме та здійснили перегляд відеопрезентацій вакансій підприємств.

      Особливо популярним серед відвідувачів, за словами представників центру зайнятості, є сектор самостійного пошуку роботи, де кожен охочий за допомогою інформаційних стендів та татч-скрінів, використовуючи найбільшу в країні базу вакансій, може отримати інформацію не тільки в межах рідного міста, але  і в інших населених пунктах України. Шляхом використання інтернет-порталу “ТРУД” можна ознайомитися з актуальними вакансіями на ринку праці та отримати вичерпну інформацію про організації, які їх пропонують.

      Кожний учасник зустрічі консультпункту отримав корисні інформаційні буклети з техніки пошуку роботи та побудови власної професійної кар’єри.

      Тематичне спрямування та змістові аспекти даного заходу були спрямовані на розширення уявлення молоді про можливості реалізації власного професійного потенціалу та особистих амбіцій в умовах ринку праці, визначення шляхів подолання перешкод у процесі пошуку роботи.

Фахівець сприяння

працевлаштуванню випускників

Затварська М.