Перші бізнес кроки
Самбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологій
Сьогодні здобувачі освіти коледжу мали змогу взяти участь в тренінгу ” Перші бізнес кроки” в рамках гурткової роботи навчальної аудиторії спеціальності 051 “Економіка”. Атмосфера доброзичливості, відкритості та емоційного ентузіазму була створена завдяки сертифікованій настільній грі “БІЗНЕС-СХОДИ”, застосування якої ініціювали ментори ГО “Студія “БІЗНЕС-ПРОСТІР”, що функціонує при коледжі. Здобувачам економічної освіти корисно у формі гри моделювати бізнесові ситуації, конкурувати між командами, виборювати свою нішу на ринку. Переможці гри були здивовані подарунком-завданням. Ним стала історична новелізація фільму “Довбуш” у книзі Василя Карп’юка “Довбуш. Гідність або забуття”. Команда “Золотий місяць” отримала завдання перечитати книгу та ділитися прочитаним у рамках роботи Студії. Інші команди також були нагороджені креативними завданнями. Діяти – значить ЖИТИ, адже молодь наше теперішнє і майбутнє!!!
Прес-служба Студії “BUSINESS SPACE”
![424596011_944983430620208_1140140422959190386_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424596011_944983430620208_1140140422959190386_n-225x300.jpg)
![424648749_944983423953542_3522111060084163560_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424648749_944983423953542_3522111060084163560_n-169x300.jpg)
![424625709_944983513953533_5402528379157169099_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424625709_944983513953533_5402528379157169099_n-225x300.jpg)
![424627985_944983510620200_6703688174504460301_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424627985_944983510620200_6703688174504460301_n-169x300.jpg)
![424597015_944983517286866_6638150413775825861_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424597015_944983517286866_6638150413775825861_n-225x300.jpg)
![424589623_944983593953525_7962045620549425526_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424589623_944983593953525_7962045620549425526_n-225x300.jpg)
![423313498_944983607286857_1840466532906154695_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/423313498_944983607286857_1840466532906154695_n-225x300.jpg)