ПЕДАГОГІЧНА РАДА
15.02.2024р. у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій відбулося чергове засідання педагогічної ради з наступним порядком денним:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Доповідачі: завідувачі відділень Ольга ВИШАТИЦЬКА, Ігор ЮЗЕФОВИЧ, студентка групи 35е Андріана Німеровська
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Доповідач: завідувачка навчально-методичного кабінету Уляна ПРІЦЬ
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Доповідач: завідувач навчально-виробничої практики Людмила ДУТКО
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Доповідач: фахівець з працевлаштування студентів Марія ЗАТВАРСЬКА
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Доповідачі: заступник директора з виховної роботи Володимир КУЛЬЧИЦЬКИЙ-ПОЛИВКО, представник студентського самоврядування студентка групи 24п Діана БАБІНА.
Роботу педагогічного колективу коледжу за І семестр 2023-2024 н.р. одноголосно визнано задовільною. Напрацьовані конструктивні рішення та завдання педагогічного колективу на другий семестр 2023-2024 н.р.
![427755601_955796092872275_1822267928400279673_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427755601_955796092872275_1822267928400279673_n-300x169.jpg)
![427751007_955796172872267_3849164731888442045_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427751007_955796172872267_3849164731888442045_n-300x169.jpg)
![427751453_955796199538931_4391524702540490361_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427751453_955796199538931_4391524702540490361_n-300x169.jpg)
![427766065_955797566205461_948230651812169275_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427766065_955797566205461_948230651812169275_n-300x169.jpg)
![427755620_955797562872128_3484131224908457134_n](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427755620_955797562872128_3484131224908457134_n-300x169.jpg)