Онлайн-зустріч директора міжнародного центру співпраці Інтер обмін, зі здобувачами освіти за спеціальністю 242«Туризм».
27 лютого 2023 року відбулась онлайн-зустріч директора міжнародного центру співпраці Інтер обмін, Варна Ольгою Василівною зі здобувачами освіти за спеціальністю 242«Туризм». На даній зустрічі було висвітлено можливості стажування в Болгарії. В результаті стажування здобувачі освіти отримають практичні навики у сфері обслуговування та вдосконалять знання іноземної мови.У Також у ході зустрічі були вручені сертифікати учасникам минулорічного стажування. Чудова нагода набратись незабутніх вражень і змістовно відпочити!
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-15-1024x576.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-10-1024x576.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-12-1024x576.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-7-768x1024.jpg)