Моя майбутня професія (виховна година)

21 лютого 2022 року в Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій в рамках тижня комісії «Інженерія програмного забезпечення» була проведена виховна година зі студентами групи 13- п. Метою такої виховної було глибше ознайомити студентів з майбутньою спеціальністю.

Цікаву інформацію підготували студенти групи про майбутню професію програміста, а саме: Ліля Папіж, Павло Мартинів, Роман Загоруйко, а студент Святослав Кузбит продемонстрував актуальну в наш час презентацію про кібербезпеку в інтернеті.

Родзинкою виховної години була онлай – зустріч з випускниками технікуму 2013 та 2017 років  Віталієм Яворським, Романом Ванівським,  Олегом  Качмар. На сьогоднішній день вони є кваліфіковані фахівці провідних ІТ компаній N-iX, Cantilever   RIVO, AGENCY Львова та Тернополя. Під час зустрічі з студентами  акцентувалась увага отримання   глибоких знань профільних дисциплін та вивчення іноземної мови. Випускники порадили студентам, як вести себе на співбесідах  при прийомі на роботу, а також брати участь у тестових завданнях.  Ділились своїми враженнями про навчання в технікумі та згадували окремі моменти студентського життя.

    На завершення  виховної години голова циклової комісії «Інженерія програмного забезпечення» Олександра Петрунів  ще раз підкреслила про правильний вибір спеціальності для студентів та в доступній формі розказала про майбутню професію програміста.

                                                                                                                             

Класний куратор групи 13-п  Наталія Припін