Останній день проєкту

30.09.2022
Сьогодні відбулася підсумкова конференція за участю партнерів проєкту, учнів та вчителів шкіл міста Нова-Соль, представників місцевої влади, батьків, української меншини та ЗМІ.
Під час конференції ми презентували результати нашої проєктної діяльності. Окремі команди представили: прототипи дронів разом з програмним забезпеченням, проєкт веб-сайту та бізнес-плану інноваційної компанії, мультимедійну презентацію, фільм та попередні результати оцінювання.
Під час конференції куратор української молоді від імені влади міста Івано-Франківська вручив меру та старості міста Нова-Суль подяки за подарований медичний автомобіль швидкої допомоги. Цей подарунок – наша форма підтримки України, яка бореться з армією загарбника.
Вечір – час для відпочинку – вогнище. Ми дуже задоволені собою, наполеглива праця останніх днів принесла відчутні результати у вигляді реалізованих ефектів проєкту, а також особистих якостей учнів, таких як: відповідальність за доручену справу, вміння працювати в групі, працювати в умовах дефіциту часу.
“Академія дронів, польсько-українські творчі майстерні” – міжнародний проєкт, який нещодавно реалізує молодь нашого “Електрик” та їхні партнери з Івано-Франківська. Сьогодні мали можливість побачити результати роботи у вигляді літаючого дрона, дізнатися про окремі етапи командної роботи та взяти участь в урочистому завершенні проєкту.
Спільна робота молоді з Польщі та України не тільки спричинила ефект польоту, а в першу чергу сприяла встановленню дружніх відносин. Під час сьогоднішньої зустрічі разом з Президентом Паном Джеком Мілевським отримали подяку від наших українських Гостей від міського голови Івано-Франківська за швидку допомогу, подаровану нашим місцевим самоврядуванням.

Наша команда. Тільки разом ми переможемо і подолаємо будь-які труднощі!♥️♥️♥️

Наше промо відео 🙂

Пятий день проєкту

29.09.2022
Сьогодні ми приїхали до приміщення Aeoroklub Ziemi Lubuskiej в Przylepie в Зеленій Гурі. Ми мали можливість піднятися на борт гелікоптера та відчути себе справжнім пілотом, послухати інформацію про діяльність AZL. Послухати лекцію про роботу авіаторів та наземного персоналу.
Ми мали змогу протестувати сконструйовані під керівництвом експертів та інструкторів безпілотники, а також спробувати свої сили у пілотуванні дронів. Нам також продемонстрували спеціалізовані можливості безпілотників щодо спостереження, зйомки, моніторингу. Студенти були ознайомлені зі спеціалізованими моделями безпілотників.
Після обіду та двох годин вільного часу вся група вирушила до басейну в CRS (Рекреаційно-спортивний центр) в Зеленій Гурі. Забава пройшла чудово і викликала масу позитивних емоцій.
Увечері після вечері проводилася щоденна оцінка.

Четвертий день проєкту

28.09.2022
Четвертий день проєкту відбувся поїздкою до м. Зелена Гура на заняття в Зеленогурському університеті. Керівником екскурсії був доктор інженерних наук Марцін Хцюк.
В університеті ми мали можливість побачити безпілотник, його навігацію, який використовується пожежною службою в пошукових цілях. Молодь проєкту з України зустрілася та поспілкувалася зі студентами з Білорусі та України, які навчаються у Польщі.
Наш проєкт викликав великий інтерес з боку ЗМІ, зокрема, на місце події прибули : TVP3, “Радіо Захід”, “Радіо Індекс” та інші. Були фотографії, інтерв’ю.  Нас можна було побачити у вечірніх новинах, зокрема, на національному телебаченні “Телеекспрес”.
Після показу ми були поділені на чотири групи і мали можливість взяти участь у майстер-класах, лабораторіях та спеціалізованих студіях під керівництвом експертів, науковців університету.
Завершився день турніром, організованим ЦКЗіУ “Електрик” – викладачем Маріушем Карпінським та його учнями. Командні ігри та тренажерний зал дуже сподобалися студентам. Усі з великою самовіддачею включилися у командну боротьбу.
Підсумок дня, або щоденна оцінка – фіксація невідповідностей та ризиків.

Проєкт «Drone Academy, польсько-українські творчі майстерні»2022Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CKZiU “Elektryk” Nowa Sól

Drone Academy, польсько-українські творчі майстерні»

Третій день проєкту

27.09.2022
Сьогодні – продовження командної роботи.
Команда конструкторів -механіків займались монтажем дрона,команда операторів – встановлення програмного забезпечення дрона, ІТ команда- створення сайту, PR-команда – працює над оцінкою, бізнес команда – працювала над бізнес-планом та впровадження інновацій.
Пізніше відбулися перші тестові польоти сконструйованих дронів, а також візуалізація сайту, бізнес-плану та презентації.        Після обіду ми вирушили на екскурсію до Слави. Ми показали українській молоді міську площу, пляжі та дали змогу зробити покупки.
Група молоді проводили моніторинг позитивних та негативних сторін проектної діяльності зігдно плану. Думки студентів дозволяють на постійній основі оцінювати виконання проекту, реагувати на невідповідності та незручності, що викликає багато емоцій.
Вечір проведений біля багаття, пісні під гітару, смажені ковбаски- найкраще завершення дня. Молодь з України підготувала приємні подарунки для друзів поляків.

Приємні емоції , сюрпризи для наших друзів на завершення дня Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CKZiU “Elektryk” Nowa Sól

Другий день проєкту

26.09 .2022/ другий день роботи над проєктом. Перед тим, як приступити до роботи, студенти підготували свій простір для проведення заходів, які на нас чекали, відповідно до складу нашої команди. Конструктори та оператори підготували компоненти безпілотника та програмне забезпечення для моделювання польоту. ІТ-група – забезпечила безперебійну роботу апаратного та програмного забезпечення та підготувала основу веб-сайту. Бізнес група -працювала над реалізацією ринкової стратегії інноваційної діяльності.
Команда PR – спостерігала за діяльністю груп під час підготовки інформації для ЗМІ. Група моніторингу займалися опрацюванням результатів попереднього опитування та підготували дерево “Дерево очікувань”. Студенти отримали масу позитивних емоцій і розмістили їх на “Дереві очікувань”. Завдяки цьому, група зможе оцінювати виконання проєкту та виявляти свої зауваження, пропозиції та недоліки .
Ми радіємо високому рівню залучення студентів до роботи над проєктом, готовності до співпраці та взаємної доброзичливості. Вечір – час для відпочинку – сьогодні караоке.

Перший день проєкту

Оператори дронів

 
В перший день проєкту нас розділили на 6 команд:
Будівельники дронів.
Оператори дронів.
Команда IT.
Бізнес команда.
PR команда.
Команда оцінювачів.

Бізнес команда

Будівельники дронів

PR команда

Команда IT

Команда оцінювачів

Команди обрані та інтегровані, завтра буде дуже насичений день.
Команда конструкторів відпрацює проєкт та план монтажу дронів.
Команда операторів проведе навчання у льотному симуляторі.
За будівництво веб-сайтів візьметься команда IT.
Команда бізнесу розробляє бізнес-план.
За підвищення відповідатиме PR команда.
Команда оцінювачів та лідерів буде контролювати роботу та робити висновки.

Команда операторів готується до перших польотів.

Офіційно перший день роботи ми вважаємо розпочатим.

Так, зараз 1:52, ми йдемо з темою 😉

Міжнародна співпраця