Майстер клас з заповнення первинних документів
📅 04.04.2024 р. здобувачі освіти спеціальності «Підприємництво та торгівля» Анна Андрієчко, Вікторія Ліхоцька, Ілона Кузьмич (22 к) та викладачі Надія Шлапак, Ольга Долубовська з Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій прийняли участь у майстер-класі з заповнення первинних документів 📝, який провели викладачі спецдисциплін спеціальності «Облік та оподаткування» Мирослава Конончук, Наталія Стебельська та Ольга Мацишин з Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу.
👩🏫 Викладачі наочно показали, як заповнювати різні первинні бухгалтерські документи та застосування комп’ютерних програм, проведення аналогії з паперовими носіями облікової інформації. Було цікаво і пізнавально.
🎁 На завершення здобувачам освіти та викладачам було вручено листи подяки та пам’ятні подарунки.
👩🏫 Надія Шлапак, Ольга Долубовська.
![0-02-05-dd1b37407323e644105139987a4e1b4c76c25aa57155ebff1c49ab545c243199_a07ce5e468a55dd2](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-dd1b37407323e644105139987a4e1b4c76c25aa57155ebff1c49ab545c243199_a07ce5e468a55dd2-150x150.jpg)
![0-02-05-5de3824e42f3dea202cc36f7eb3cb41a2e0e022959222e73790655301f3b2f6d_4b5c669584230b1](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-5de3824e42f3dea202cc36f7eb3cb41a2e0e022959222e73790655301f3b2f6d_4b5c669584230b1-150x150.jpg)
![0-02-05-84c91d58c95ca0d7b701522f937d5ed6e7ed6350ba96ac401b1cb1915709f0ef_d9cfc3785e432270](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-84c91d58c95ca0d7b701522f937d5ed6e7ed6350ba96ac401b1cb1915709f0ef_d9cfc3785e432270-150x150.jpg)
![0-02-05-60e293c8f641a537249ed0051344921b881a2e41b8557dbef2b460710cdf0447_fa1a938575734d9c](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-60e293c8f641a537249ed0051344921b881a2e41b8557dbef2b460710cdf0447_fa1a938575734d9c-150x150.jpg)
![0-02-05-dc0229ad48fa7e2dc3d3aaacdca7823d2e66f89040165280d76f2cbb5f6a3cf7_6dae5bb579d31002](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-dc0229ad48fa7e2dc3d3aaacdca7823d2e66f89040165280d76f2cbb5f6a3cf7_6dae5bb579d31002-150x150.jpg)
![0-02-05-f7545299a56631904f2381bf82ba41d2d2bfa088a162075dec36735a2d158b82_bfc52832948c602d](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-f7545299a56631904f2381bf82ba41d2d2bfa088a162075dec36735a2d158b82_bfc52832948c602d-150x150.jpg)