Конференція молодіжних ідей для розвитку суспільства присвячена 3-ій річниці студії BUSINESS SPACE
Божа “парасоля” сьогодні була над Самбірським фаховим коледжем економіки та інформаційних технологій”, бо ми змогли організувати круглий стіл *«Конференція молодіжних ідей для розвитку суспільства»*, присвячений 3-ій річниці ГО «Студія «БІЗНЕС-ПРОСТІР» (BUSINESS SPACE) для оф-лайн і он-лайн аудиторій.
![🌞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png)
![↗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t46/1/16/2197.png)
![🌈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t13/1/16/1f308.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Наставниками в проєктах були від УАЛу – Іван Чубукін, від Студії – Леся Касій та Наталія Пазюк![↗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t46/1/16/2197.png)
![↗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t46/1/16/2197.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-1-1024x576.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1024x576.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1024x576.jpg)