Командний брифінг «Розвиток молоді в умовах сьогодення»
Командний брифінг «Розвиток молоді в умовах сьогодення» – зустріч партнерів 🤝 з нагоди 4-ї річниці ГО «Студія «БІЗНЕС-ПРОСТІР» (BUSINESS SPACE). На святкування прийшли творчі, енергійні, віддані своїй справі люди – команда наставників, менторів та студентів коледжу, випускників. 🎓 Були гості з Самбірської міської ради, КЗ «Самбірський Молодіжний Центр» та з газети «Голос Самбірщини». 🏛️
Роздуми Голови студії Лесі Касій про сьогодення і майбутнє задали тон зустрічі. Про історію студії розповідала Олена Матійцьо, студентка спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля». Вона провела дослідження кожного кроку, з цікавістю і захопленням слухала її розповідь молодь. Особливо було приємно все пригадати випускникам, які спостерігали свої життєві ролі у фото та відеоматеріалах. 📸📚 Це випускники, які писали книгу «RESTART», Влад Коваль, Вероніка Добрянська, Юрій Мазур, Олена Несторович, Мар’яна Гоцур. Також колишня авторка одного з проєктів програми «Сучасні лідери» від УАЛу Христя Гайдук. Вони жваво додали свої спогади та побажання молодшим – не опускати жодної можливості на шляху до самореалізації, бо Україні потрібні люди, які змінять, виправлять та побудують нове життя. 💪🇺🇦
Начальниця відділу підприємництва та інвестиційної діяльності Самбірської міської ради Оксана Фур привітала учасників Студії з іменинами, побажала натхнення до нових звершень та запропонувала цікаві проєктні пропозиції. 🎉 Був присутній учасник Молодіжного центру Олег Мошуманський, учень ліцею «Престиж», голова учнівського самоврядування міста. Олег зацікавився роботою команди BUSINESS SPACE, поділився власним досвідом та запропонував провести ряд ділових зустрічей з метою обміну думками з питань проєктної діяльності серед молоді. 📈
В.о. коледжу Марія Сарахман привітала учасників брифінгу, подякувала гостям за активну співпрацю зі студентами і побажала успішних спільних проєктів у перспективі. 🤗
Студентка спеціальності «Туризм і рекреація» Тетяна Темник прокоментувала результати опитування серед нових груп коледжу. Студія має багато роботи, аби зреалізувати усі побажання молоді. 🌟
Музичні патріотичні номери від Олени Матійцьо, хлопців-програмістів Олександра Буняка та Артема Марусова, Уляни Пріць підняли настрій учасникам брифінгу. 🎶 Побажання написати власний гімн від Дмитра Цекота (газета «Голос Самбірщини») зацікавило учасників Студії, вже є ідеї. ✍️
Смачненький торт від Оксани Кравченко та цікава вікторина від Наталії Пазюк доповнили атмосферу заходу. 🍰🎈 При частуванні тортом усі ділили
![msg859259301-45981](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg859259301-45981-300x169.jpg)
![0-02-05-ec60265876158799480019d70f2baee7326eef899795f8f91378314f512d63bc_ae1e89846fd6ea75](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-ec60265876158799480019d70f2baee7326eef899795f8f91378314f512d63bc_ae1e89846fd6ea75-300x169.jpg)
![0-02-05-c84dd8cc8018c763c9daf0d2aa917b7778930f24e511957523db801240c1f7a4_ab761a12c674d366](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-c84dd8cc8018c763c9daf0d2aa917b7778930f24e511957523db801240c1f7a4_ab761a12c674d366-300x169.jpg)
![0-02-05-bacf5fccd8b47c0e1ff9a481ed22dce0d1357a0b07e3df2dce10374f15527edc_6cdf5d99b074ede](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-bacf5fccd8b47c0e1ff9a481ed22dce0d1357a0b07e3df2dce10374f15527edc_6cdf5d99b074ede-300x169.jpg)
![0-02-05-b7225ebb0d6b203bb0a5968ff37ca10f3f4943922b345afd40fc7ee252129d79_8c8e05101a1dc6a2](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-b7225ebb0d6b203bb0a5968ff37ca10f3f4943922b345afd40fc7ee252129d79_8c8e05101a1dc6a2-300x169.jpg)
![0-02-05-723389dab9845d3260ac0fb9719fa9fab0e1290871ea7812b18de237527741f8_5f77043fd7a416f4](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-723389dab9845d3260ac0fb9719fa9fab0e1290871ea7812b18de237527741f8_5f77043fd7a416f4-300x169.jpg)
![0-02-05-2156a1ff46f566d146c514c546dec14345bc22bfa859eca197ce240569bee54a_e0019f75b05f1b25](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-2156a1ff46f566d146c514c546dec14345bc22bfa859eca197ce240569bee54a_e0019f75b05f1b25-300x169.jpg)
![0-02-05-709c39ee85f3f15dfc61facd53dfb8b8384bc06b5c4058ccd6e0141571b7f5b2_2bb4fcfbd2e1c5d3](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-709c39ee85f3f15dfc61facd53dfb8b8384bc06b5c4058ccd6e0141571b7f5b2_2bb4fcfbd2e1c5d3-300x169.jpg)
![0-02-05-73e9dca048c7a87e39ecac8db149fb17f1019c7770a12d281281893014903dec_ed40fc06716767b1](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-73e9dca048c7a87e39ecac8db149fb17f1019c7770a12d281281893014903dec_ed40fc06716767b1-300x169.jpg)
![0-02-05-59c71a8b30f358626d0225260ab82c1079b34e3a1e88bcbe6e00b7520d24f634_526bb468cd73a703](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-59c71a8b30f358626d0225260ab82c1079b34e3a1e88bcbe6e00b7520d24f634_526bb468cd73a703-300x169.jpg)
![0-02-05-23b1bf3b2b9d66e5f7c6b9b379221b7f3257f78431348ca21afe4209d365452d_d161282a45e9117b](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-23b1bf3b2b9d66e5f7c6b9b379221b7f3257f78431348ca21afe4209d365452d_d161282a45e9117b-300x169.jpg)
![0-02-05-0bce24977287a819e81a16d8d8da27fdbe9979894a90c8c57c88a69556635d89_25df1d6721737370](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-0bce24977287a819e81a16d8d8da27fdbe9979894a90c8c57c88a69556635d89_25df1d6721737370-300x169.jpg)