Кабінет 203 Готельно-ресторанного сервісу
Основними завданнями кабінету є:
- формування фахових компетентностей в сфері організації та управління технологіями та процесами в готельному та ресторанному господарстві з надання основних та додаткових послуг;
- засвоєння знань щодо класифікації послуг сфери готельно-ресторанного сервісу, менеджменту обслуговуючої системи;
- засвоєння теоретичних та практичних основ організації функціонування підприємств готельно-ресторанного господарства на ринку, сприйняття готельного та ресторанного господарства як невід’ємної частини сфери туризму України.
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/viber_image_2023-06-01_11-38-34-707-1024x768.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/a3b4c5be-ff66-4728-a24d-e92cafc88852-1024x683.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/94caecf6-4195-49b8-92b7-ac11320beb6a-1024x683.jpg)