Кабінет 116 ЗАХИСТ УКРАЇНИ
Основним завданням функціонування навчального кабінету «Захист України» є формування в студентської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово- патріотичне виховання.
У період війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих па посилення національно-патріотичного виховання молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. Військово-патріотичне виховання визначено складовою національно- патріотичного виховання, що в часи воєнної загрози стає пріоритетом національно- патріотичного виховання. Військово-патріотичне виховання орієнтоване на формування у зростаючої особистості готовності до захисту Української держави, розвиток бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України як особливому виді державної служби. Його зміст визначається національними інтересами України і покликаний забезпечити активну участь громадян у збереженні її безпеки від зовнішньої загрози.
Відповідно до поставленої мети окреслено такі комплексні освітні та виховні завдання:
ознайомлення учнівської молоді з основами нормативно-правового забезпечення захисту України, цивільного захисту та охорони життя і здоров’я;
усвідомлення учнівською молоддю свого обов’язку щодо захисту України у разі виникнення загрози суверенітету та територіальній цілісності держави;
набуття знань про функції Збройних Сил України та інших військових формувань України, їх характерні особливості;
засвоєння основ захисту України, цивільного захисту, домедичної допомоги, здійснення психологічної підготовки учнівської молоді до захисту України;
підготовка студентів коледжу до захисту України, професійної орієнтації молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, визначених чинним законодавством, до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу.
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/viber_2023-05-15_16-32-31-982-1024x768.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/344753386_1258833781724570_1198468876646865964_n.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/344750441_797418261982488_4759579618080056577_n.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/344749452_1024820885563221_3433330229672205908_n.jpg)