Зустріч з працівниками правоохоронних органів
25 жовтня 2022 року у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій фахівці соціально – психологічної служби організували для студентів других курсів зустріч з працівниками ювенальної превенції Самбірського РВП ГУНП у Львівській області старший лейтенант поліції Ольгою Пукаляк та Мар’яною Цибовською.
Зі студентами було проведено профілактичну бесіду на тему: «Проблеми куріння серед студентів» , «Зупинимо булінг разом».
Представники поліції розповіли студентам про шкідливий вплив паління, алкоголю та наркотичних речовин на несформований молодий організм. А також наголосили на адміністративній та кримінальній відповідальності за порушення законодавства.
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-e50d50c0026a98ab9d3e33179cc85f9ae2c73a0e705ac88ceeb4509e0d586601_fa47989b24348685-1024x768.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-d0ed8753a7156a8df7822b358d38a5ce6447e74401b8cf307d7e6306aa7986ea_ac69b49a0323f833-1024x768.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-04f897075b47717b4e9ff1cf1f8ae115d6246a28be2acceedc529ef4824ddfca_ba04c7380c13415e-1024x768.jpg)