Заходи комісії

Врятувати життя!

Саме під таким гаслом 8 березня 2023 року у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій відбулося бінарне практичне заняття з дисципліни Захист України. Викладачі Копистянська Ю.В. та Янчак Т.В. разом із здобувачами освіти перших курсів практикувалися із наданням першої до медичної допомоги у разі виникнення невідкладних станів. А саме удосконалювали навички проведення серцево-легеневої реанімації та зупинки критичних кровотеч при різних видах поранень. Викладачі створили наближену до реальності атмосферу, коли здобувачам освіти необхідно було докласти максимум зусиль, щоб успішно провести реанімаційні заходи і в результаті почути такі важливі слова: «Людина дихає!».

Засідання методичного об'єднання викладачів хімії, біології та екології

8 лютого 2023 року відбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології на базі Українського Католицького Університету. Атмосфера, яка панувала у стінах УКУ, сприяла плідній роботі викладачів. На завершення зустрічі було проаналізовано актуальне питання: Освіта впродовж життя: тренд чи вимога часу?

День Збройних сил України.

У Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій 6 грудня 2021 року відбулася зустріч студентів 3-х курсів відділення “Розробка програмного забезпечення” з представниками Самбірського територіального центру з питань рекрутизації та комплектації .

Нині маємо подякувати кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Українським воїнам ми дякуємо за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати нашу країну. Дякуємо Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

захід «Славна плеяда українських вчених»

Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації. Україні й українцям є ким і чим пишатися.

У Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій

 8 грудня 2021 року студенти групи 14-П відділення «Розробка програмного забезпечення» прийняли участь у виховному заході «Славна плеяда українських вчених». Ми, педагоги, мусимо повернути нашому молодому поколінню забуті імена учених світової слави, аби нинішнє покоління усвідомило велич українського народу.