Засідання студентської ради гуртожитку
03.04.2023 року відбулось засідання студентської ради гуртожитку Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій. Проводив засідання голова студентської ради Андрій ЯНЧАК.
В засіданні прийняли участь члени студентської ради та вихователь Марія ЗАГВОЙСЬКА.
На засіданні обговорювалось наступне:
– про організацію проведення передвеликодньої толоки з прибирання прилеглої до гуртожитку території;
– про підготовку до проведення весняного огляду-конкурсу кімнат і секцій гуртожитку;
– про проведення конкурсу “виставка великодньої писанки”.
Передбачувані заходи сприятимуть покращенню умов проживання здобувачів освіти в студентському гуртожитку та активізації відповідального ставлення до збереження матеріальних цінностей, утримання приміщень в належному санітарному стані, підвищенню морального та культурного рівня молоді.
Вихователь Марія ЗАГВОЙСЬКА
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-c2296ec74c8a3fb4248c5e278cb78805fe6c3531ef24a9dfd93439b8babf351a_1410dfbb4e8c37b1-1024x447.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-2960f85d537071983ee57872c4d3dfee9e963b91f4273cf2435af2c89db19045_4ea1ddec68a8136-1024x447.jpg)