Тренінг «Знайомство», «Зупинимо булінг разом»
Соціально – психологічна служба коледжу провела для студентів I курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» заняття з елементами тренінгу «Знайомство», «Зупинимо булінг разом» Метою тренінгу була групова робота для покращення навичок самопрезентації та міжособистісної комунікації його учасників.
В ході заняття зі студентами визначили поняття «булінг» , обговорили види булінгу, причини та наслідки цькування; з’ясували можливі шляхи протидії.
Студенти були наповнені позитивними емоціями, бажанням продовжувати активну діяльність.
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-22e4812b5de99f83294873e5ec0b0557b890fdba3400b6056bd65f830e124cf6_8baf991d8dedca7f-1024x768.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-2e8a7fea0b6e4c81b0a5bc2e75192ada7ef9d21bfba06586e33bfa81597d37c2_4c434ffaee8c1030-1024x768.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-e17cc55ef6a6d1e63caa2c76bd5246dbd1064854be9360e4b852b932d9c4fdd2_8a3d4b261d54267e-1024x461.jpg)