Екскурсія на "FIXservice"

    Безумовно в освітньому процесі  важливо поєднувати теоретичні знання з практичним досвідом. 2 листопада 2023р. за участю викладача Архітектури комп’ютерів Плекана В.В. та здобувачів освіти відділення інженерії програмного забезпечення Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій, відбулася екскурсія до Сервісного Центру Комп’ютерної Техніки у м.Самбір “FIXservice”. Під час екскурсії учасники ознайомилися з будовою та принципом дії різноманітних інструментів, приладів, діагностичного та ремонтного обладнання, та їх практичним застосуванням, також мали змогу взяти участь безпосередньо в процесі дослідження апаратної частини однієї з пошкоджених материнських плат.

     Своїми знаннями та практичним досвідом поділився п.Ярослав – власник та майстер сервісу. Він розповів про історію створення свого підприємства та свою кар’єру, тим самим зацікавив здобувачів освіти прагнути дізнаватись більше про комп’ютерну техніку.

     У результаті зустрічі здобувачі освіти отримали не лише позитивні враження, а й отримали нові знання та розуміння процесів обчислювальної техніки.     

     Висловлюємо щиру подяку п.Ярославу за цікаву та змістовну зустріч.