Гурток з 3D-моделювання та друкування
Здобувачі освіти відділення «Інженерія програмного забезпечення» беруть участь у роботі гуртка “Технології 3D-моделювання та друкування” під керівництвом викладача Віталія ПЛЕКАНА. Гуртківці здобувають навички роботи в середовищі Autodesk Fusion 360, створюють свої 3D-моделі, які можуть видрукувати на 3D-принтері.
Робота цього гуртка є важливою в підготовці майбутніх фахівців у галузі інформаційних технологій, тому тут важливим є розвиток їх творчих здібностей, просторового мислення та набуття практичних навичок роботи з середовищами моделювання.
На відкритому засіданні гуртка учасники продемонструють свої створені проєкти.
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5197339358410168540_y-1024x768.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5197339358410168543_y-1024x768.jpg)
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5197339358410168771_y-1024x768.jpg)