Година жвавого обговорення пройдених кроків, зворушливих спогадів, незабутніх емоцій пролетіла як одна мить. Молодь настільки активно долучалась до розмови, що дорослі не помічали різниці у віці.
Велике ДЯКУЄМО партнерам, що відгукнулися на запрошення: Дайзі Меєре-Расмуссена ( клуб ротарійців), Ліндсі-Ребека Холкомб (американська волонтерка Корпусу Миру США в Україні в минулому періоді), Оксані Фур (Самбірська міська рада), Володимиру Цвику (УАЛ), Оксані Кульчицькій та Тетяні Ковалик (Ралівська ОТГ).
Приймаємо вітання та побажання! З упевненістю розпочинаємо третій рік плідної роботи задля пошуку шляхів самореалізації молоді та розвитку громади