Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, 20 лютого у десяті роковини, здобувачі освіти Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій (25-е група) вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє. Герої Майдану – звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні – заробітчани, науковці, підприємці, вчителі… Якби не Майдан, вони би ніколи не зустрілися. Це він об’єднав їх і зробив побратимами, «воїнами світла». Подвиг Героїв Небесної Сотні вписаний у найвеличніші сторінки української історії. А нам належить зробити все, щоби збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя.
Вічна слава і вічна пам’ять усім Героям Небесної Сотні!
Куратор групи 25-е, спеціальності «Економіка» Надія ШЛАПАК
![](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44720-1024x576.jpg)
![msg859259301-44737](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44737-300x169.jpg)
![msg859259301-44736](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44736-300x169.jpg)
![msg859259301-44735](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44735-300x169.jpg)
![msg859259301-44734](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44734-300x169.jpg)
![msg859259301-44733](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44733-300x169.jpg)
![msg859259301-44732](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44732-300x169.jpg)
![msg859259301-44731](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44731-300x169.jpg)
![msg859259301-44730](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44730-300x169.jpg)
![msg859259301-44729](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44729-300x169.jpg)
![msg859259301-44728](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44728-300x169.jpg)
![msg859259301-44726](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44726-300x169.jpg)
![msg859259301-44725](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44725-300x169.jpg)
![msg859259301-44724](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44724-300x169.jpg)
![msg859259301-44723](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44723-300x169.jpg)
![msg859259301-44719](https://saceit.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/msg859259301-44719-300x169.jpg)