Виховна робота

Виховна робота у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій базується на основі законодавчих документів:  «Конституція України», Закон «Про освіту», Закон «Про фахову передвищу освіту», «Закон про мови»,  положення «Про навчальний заклад», концепції національного виховання, Статуту коледжу та інших чинних нормативно-правових документів.

    Виховна робота коледжу відбувається  за напрямами, згідно концепції національного виховання студентської молоді, та включає:
–    національно-патріотичне виховання;
–    інтелектуально-духовне виховання;
–    громадянсько-правове виховання;
–    моральне, екологічне виховання;
–    естетичне виховання;
–    трудове виховання;
–    фізичне виховання та утвердження здорового способу життя.

Річний план виховної роботи 2023-2024 н.р.

Батьківські збори

       19 квітня 2024 року в актовій залі коледжу відбулися батьківські збори. Вітання в.о. директора коледжу Марії САРАХМАН, інформаційні доповіді завідувачів відділень Ольги ВИШАТИЦЬКОЇ та Ігоря ЮЗЕФОВИЧА про навчальні досягнення здобувачів освіти, організація виховної роботи від заступника директора з виховної роботи Володимира КУЛЬЧИЦЬКОГО-ПОЛИВКО.

       Батькам найактивніших здобувачів освіти коледжу оголошено подяки.

Інтелектуальна гра «Моя країна – Україна»

       «Тобі, Україно, присвячуємо!»  – під таким гаслом пройшла в Самбірському  фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій інтелектуальна гра «Моя країна – Україна». Команди: група 21т (куратор Ольга Кузьменко), група 25е ( куратор Надія Шлапак) змагались між собою на знання історії, географії, рідної мови. Згадали відомих та видатних українців. Не забули за культуру, звичаї та традиції українського народу. Результати гри показали, що всі учасники гідні називатися українцями.

       Організатор заходу  бібліотекар Світлана ЛЯШУК побажала всім любити Україну і своїми добрими справами стверджувати, що «нашому роду –  нема переводу».

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Закуплено дрони для ЗСУ

       З ініціативи колективу Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій організовано збір коштів на закупівлю дронів для ЗСУ.

       На даний час закуплено чотири дрони FPV на суму 64 000 грн.

       Дякуємо всім небайдужим. Особлива вдячність сім’ї студента коледжу Миколи Вагурака.

Слава ЗСУ!!!

Разом до перемоги!!!

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

       Сьогодні, 20 лютого у десяті роковини, здобувачі освіти Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій (25-е група) вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє. Герої Майдану – звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні – заробітчани, науковці, підприємці, вчителі… Якби не Майдан, вони би ніколи не зустрілися. Це він об’єднав їх і зробив побратимами, «воїнами світла». Подвиг Героїв Небесної Сотні вписаний у найвеличніші сторінки української історії. А нам належить зробити все, щоби збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя.
​     Вічна слава і вічна пам’ять усім Героям Небесної Сотні!
 
Куратор групи 25-е, спеціальності «Економіка» Надія ШЛАПАК

День святого Валентина

       Вже не перше століття весь світ святкує День святого Валентина.

       День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, неочікуваних миттєвостей. Для кожної людини цей день – особливий. Він пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

       Навіть у  такі темні часи українці шукають промінчики світла та наповнюють себе та інших справжніми почуттями. Війна змінила життя кожного, однак для справжнього кохання вона не стала перешкодою.

       Здобувачі освіти коледжу вміло передали атмосферу кохання, яка відбувається на предовій. Були згадані історичні довідки про кохання вояків УПА. Історія повторюється… Сьогодні хлопці ЗСУ проживають,   те саме.

       Любов – це завжди прекрасно, це завжди свято! Нехай же це свято буде з вами не тільки в День закоханих, але і супроводжувало вас все життя! 

Онлайн зустрічі із працівниками патрульної поліції та фахівцями з медійної грамотності

01.02.2024р. здобувачі освіти коледжу стали учасниками онлайн зустрічі із працівниками патрульної поліції та фахівцями з медійної грамотності. Зустріч організовано науково-методичним центром ВФПО України.
Тема зустрічі: формування у студентської молоді негативного ставлення до російської пропаганди та створення ефективної системи протидії дезінформації у закладах освіти.
Студенти коледжу отримали актуальну інформацію щодо протидії пропаганді, яку активно поширюють російські спецслужби використовуючи соціальні мережі та онлайн-ігри.

Естафета "Різдвяні коляди"

За ініціативою Самбірського молодіжного центру підтримуємо естафету “Різдвяної коляди ” для підтримання українських традицій, та єдності нашого народу.

Святий Миколай в коледжі

     В 2023 році відзначаємо свято Святого Миколая за оновленим календарем — 6 грудня. Саме із цього дня починаються зимові свята, всіх охоплює передноворічний настрій. Святкування Миколая — це можливість повернутися до українських традицій.     

     Святий Миколай, як добрий чарівник, поздоровив весь колектив з святом, побажав добра, миру, спокою, затишку. Всі студенти та працівники коледжу отримали святкові подарунки.

Зустріч з представниками військових навчальних закладів

    13 грудня в коледжі відбулася зустріч студентів коледжу та  учнів випускних класів Самбірської ОТГ з представниками військових навчальних закладів зокрема – Національною академією сухопутних військ, військовим коледжем сержантського складу при академії сухопутних сил, військовим коледжем сержантського складу від Харківського університету повітряних сил, представниками Харківського університету танкових військ факультету радіаційно хімічного бактеріологічного захисту.

    Здобувачам освіти військовики розповіли про умови  вступу та навчання у військових закладах, продемонстрували цікаві відеоматеріали з бойової підготовки  курсантів. В цілому зустріч пройшла цікаво та змістовно.

 Благодійна ярмарка на підтримку ЗСУ

     В день Збройних Сил України та Святого Миколая з ініціативи студентського та педагогічного колективів в коледжі пройшла благодійна ярмарка на підтримку ЗСУ.

     Солодощі власного виробництва, смаколики, українські страви були представлені на ярмарці – зібрано 36 тисяч 530 гривень.

     Зібрані кошти передано в Координаційний центр допомоги армії – Самбірський Автомайдан для закупівлі дронів.

     Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення ярмарки.

Разом до перемоги!!!💙💛
Слава Україні!!!💙💛
Слава ЗСУ!!!💙💛

День відкритих дверей коледжу з нагоди Міжнародного дня майбутнього!

     02 грудня 2023 року Самбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологій радо та гостинно відчинив свої двері усім, хто має бажання навчатися, зростати, творити. 🎓🌟 Колектив коледжу підготував для гостей презентаційні матеріали, відбулися зустрічі на окремих локаціях, де відповідно до кожної спеціальності були проведені квести, вікторини з логічними завданнями та дискусійні панелі. 🗣🤝 В. о. директора коледжу Марія Сарахман у вітальному слові ознайомила присутніх з історією коледжу, особливостями організації освітнього процесу, нашими досягненнями, умовами навчання та багатим на події студентським життям. 🏫🌐

     Особливу увагу було зосереджено на проєктній діяльності та міжнародній співпраці з Центром безперервної та професійної освіти «Електрик» (Республіка Польща). 🤝🌍 Заступник директора коледжу з виховної роботи Володимир Кульчицький-Поливко ознайомив гостей з роботою студентського самоврядування; поділився успіхами у ділянці виховної роботи – творчі конкурси, тематичні вечори, екскурсії та виїзні вебквести. 🎉🏆 Активна участь здобувачів освіти у спортивному житті коледжу також не залишилася поза увагою. 🏀🏐

     На завершення зустрічі було здійснено екскурсію коледжем, представлено кабінети, лабораторії, Туристичне бюро (новинка в коледжі), укриття та ГО «СТУДІЯ «БІЗНЕС-ПРОСТІР» (Business Space), де було започатковано проєктну діяльність, волонтерство, підприємницькі форуми, ІТ-марафони та плідну співпрацю з роботодавцями нашого регіону. 🏢💼 Учасники Дня відкритих дверей ділилися враженнями від зустрічей на локаціях, перегляду відеопрезентацій, були приємно вражені гостинним частуванням та подарунками-сюрпризами, які отримали під час проведення вікторин та QUIZ – де учасники пройшли цікаве тестування на кмітливість та зосередженість. 🎁🤔

     День відкритих дверей пройшов у атмосфері доброзичливості, зацікавленості та бажанні продовжити знайомство з нашим освітнім закладом. Тож маємо надію, що до нас прийдуть молоді цілеспрямовані люди і з високим рівнем базових знань та поповнять ряди здобувачів освіти нашого фахового коледжу. 🌟📚

Майбутнє – у нашій молоді!!! 💪🚀

Привітання до Дня студента від здобувачів освіти

     Чудово, барвисто, цікаво і весело пройшла в актовій залі коледжу програма до Міжнародного дня студента, яку презентували здобувачі освіти групи 11-т.

     Пісня, гумор та сатира супроводжували свято. Як завжди, цікавими були вокалісти, танець від студентів 15-е та мініатюра 33-п.

Святкова програма присвячена 105 річниці ЗУНР та 105 річниці створення Української-Галицької Армії

     В актовій залі коледжу відбулася святкова програма присвячена 105 річниці ЗУНР та 105 річниці створення Української-Галицької Армії.

    1 листопада 1918 року Українські січові стрільці заявили про наміри будувати свою українську державу і 13 листопада проголошено утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Вже 22 січня 1918 року відбулася історична Злука ЗУНР
та УНР в єдину Українську державу. Українці продемонстрували світу невпинне прагнення – мати свою державу.

     Програму підготували студенти групи 24-П (куратор Гостинська О.І) спеціальності “Інженерія програмного забезпечення”

Слава Україні!!
Героям Слава!!

Зустріч студентів першого курсу з начальником сектору ювенальної превенції

     У Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій з ініціативи практичного психолога та заступника директора з виховної роботи, проведена зустріч здобувачів освіти 1 курсу з начальником сектору ювенальної превенції, Самбірського РВП ГУНП у Львівській області старшим лейтенантом Ольгою Пукаляк.

     Куріння серед неповнолітніх, шкідливість вживання алкогольних напоїв, згубний вплив наркотичних речовин на несформований молодий організм – коло питань розглянутих в бесіді. Здобувачі освіти отримали відповіді на питання щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх за протиправні дії.

Булінг. Ненасильницька поведінка

    Соціально – психологічна служба коледжу 3 квітня провели виховну годину для здобувачів освіти спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” на тему: “Булінг. Ненасильницька поведінка”.

    На сьогоднішній день це важливий та необхідний момент налагодження гармонійних комунікацій з навколишнім світом через розуміння, повагу та ненасильство до себе та інших.

Благодійний ярмарок для ЗСУ

Тренінг «Знайомство», «Зупинимо булінг разом»

   Соціально – психологічна служба коледжу провела для студентів I курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» заняття з елементами тренінгу «Знайомство», «Зупинимо булінг разом» Метою тренінгу була групова робота для покращення навичок самопрезентації та міжособистісної комунікації його учасників.                           

                                 

   В ході заняття зі студентами визначили поняття «булінг» , обговорили види булінгу, причини та наслідки цькування; з’ясували можливі шляхи протидії.     

 

   Студенти були наповнені позитивними емоціями, бажанням продовжувати активну діяльність.

Зустріч з працівниками правоохоронних органів

25 жовтня  2022 року у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій фахівці соціально –  психологічної служби  організували  для студентів других курсів зустріч  з працівниками ювенальної превенції Самбірського РВП  ГУНП у Львівській області старший лейтенант поліції  Ольгою Пукаляк та  Мар’яною  Цибовською.

Зі студентами було проведено профілактичну бесіду на тему: «Проблеми куріння серед студентів» , «Зупинимо булінг разом».

 Представники поліції  розповіли студентам про шкідливий вплив паління, алкоголю та наркотичних речовин на несформований молодий організм.  А також наголосили на адміністративній та кримінальній відповідальності за порушення законодавства.

Вітання з нагоди Дня працівників освіти

Вітаємо з Днем вчителя! Від усієї душі дякуємо вам за цю почесну і шановану працю. Дякуємо за наші знання, наші майбутні успіхи і досягнення. Ваші слова назавжди збережуться в наших думках, а Ваша доброта — у наших серцях.

Тренінг

   28 вересня 2022 р. у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій фахівці

соціально – психологічної служби провели тренінг на тему «Знайомство».

   У заході взяли участь студенти першого курсу спеціальності 076 ”Підприємництво торгівля та біржова діяльность” . 

   Тренінг передбачав знайомство учасників навчального процесу між собою, а також вправи на створення сприятливих умов для роботи та формування атмосфери довіри.

   Вправи на знайомство допомагають розтопити «лід», який завжди виникає на початку роботи групи, знімають напругу і налаштовують учасників на командну роботу.

 Тренінг пройшов в атмосфері довіри, відкритості та психологічного комфорту.

 

Як проходять робочі будні в коледжі?

👉 З ініціативи куратора, студенти групи 32-К мали нагоду проявити креативність, емоції, навики, здобуті за останні роки навчання. Грали в чудову ділову гру «КРЕАТИВНИЙ КОМЕРСАНТ».
👉Метою даної гри було сприяти формуванню навичок професійної поведінки продавця та удосконалювати вміння ефективної взаємодії з різними типами покупців.
Моделюючи різні життєві ситуації та обставини, кожен студент групи мав можливість спробувати себе в ролі продавця та покупця за їхніми типами.
⏳Час пройшов цікаво та непомітно, адже наші студенти працювали командно і відповідально поставились до даного завдання.
Опісля, ми дискутували щодо побачених ситуацій, висловлювали свої думки, ділились враженнями😃🫶
👉Також, ми спільно дійшли думки, що кожна людина є різна та особлива. В майбутньому нам доведеться працювати із різними людьми, шукати підхід до них, щоб потенційний клієнт став постійним.🎁
Потрібно бути гнучким, тоді робочий процес буде приносити не лише хороший прибуток, але і задоволення від спілкування з клієнтами😍🫶
                                                                                                                                                                                                        Христя Гайдук, 32-к


Кожного дня студенти волонтерять – вплітають свою часточку в Перемогу України🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Проблеми куріння серед студентів

      15 вересня 2022 року у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій  для студентів перших курсів було проведено бесіду на тему: «Проблеми куріння серед студентів». Начальник сектору ювенальної превенції Самбірського РВП ГУНП у Львівській області старший лейтенант поліції Ольга Пукаляк розповіла присутнім про шкідливий вплив паління, алкоголю та наркотичних речовин на несформований молодий організм. Представник поліції наголосила на адміністративній та кримінальній відповідальності за порушення законодавства.

                                                                                                                                                                                 Психолог коледжу Тупіка О. Б.

                                                                                                                                                                                 Педагог соціальний Рибак О. Б.

День знань в коледжі

Play Video

Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Цьогоріч в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану. Сьогодні діти України страждають від війни, яку у нашій країні розв’язала росія.

 З цієї нагоди 1 червня 2022р. педагог соціальний Оксана Рибак організувала та провела виховний захід в онлайн форматі із студентами групи 21-т  спеціальності 242 “Туризм”.

19 травня 2022р Оксаною Рибак – педагогом соціальним та Оксаною Тупікою – психологом з студентами спеціальності економіка групи 15 – е і їхнім куратором М.І. Очич відбулася online виховна година. У процесі проведення виховної години студенти поділились своїми переживаннями та побоюваннями, адже війна – це ворог, це – страх і біль, це втрата і зневіра. Студентам було надано дієві поради як впоратися зі своїми страхами та стресом, як не піддаватися паніці. Мусимо бути сильними! Мусимо вистояти! Все буде Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

10-11.05.2022р. відбувся виховний захід в форматі онлайн на тему: “Як навчатись, якщо всі думки про війну?”. Дійство підготували та провели психолог коледжу Оксана Тупіка та педагог соціальний Оксана Рибак. Студенти груп: 13-п (куратор Припін Н. І.), 12-к (куратор Пазюк Н. О.), 22-к (куратор Касій Л. В.) активно долучилися до обговорення теми та отримали максимум позитивних емоцій від зустрічі 💙💛🇺🇦🇺🇦🙂