Виховна робота |

   28 вересня 2022 р. у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій фахівці

соціально – психологічної служби провели тренінг на тему «Знайомство».

   У заході взяли участь студенти першого курсу спеціальності 076 ”Підприємництво торгівля та біржова діяльность” . 

   Тренінг передбачав знайомство учасників навчального процесу між собою, а також вправи на створення сприятливих умов для роботи та формування атмосфери довіри.

   Вправи на знайомство допомагають розтопити «лід», який завжди виникає на початку роботи групи, знімають напругу і налаштовують учасників на командну роботу.

 Тренінг пройшов в атмосфері довіри, відкритості та психологічного комфорту.

 

      15 вересня 2022 року у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій  для студентів перших курсів було проведено бесіду на тему: «Проблеми куріння серед студентів». Начальник сектору ювенальної превенції Самбірського РВП ГУНП у Львівській області старший лейтенант поліції Ольга Пукаляк розповіла присутнім про шкідливий вплив паління, алкоголю та наркотичних речовин на несформований молодий організм. Представник поліції наголосила на адміністративній та кримінальній відповідальності за порушення законодавства.

                                                                                                                                                                                 Психолог коледжу Тупіка О. Б.

                                                                                                                                                                                 Педагог соціальний Рибак О. Б.

Виховна робота |

Виховна робота у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій базується на основі законодавчих документів:  «Конституція України», Закон «Про освіту», Закон «Про фахову передвищу освіту», «Закон про мови»,  положення «Про навчальний заклад», концепції національного виховання, Статуту коледжу та інших чинних нормативно-правових документів.

    Виховна робота коледжу відбувається  за напрямами, згідно концепції національного виховання студентської молоді, та включає:
–    національно-патріотичне виховання;
–    інтелектуально-духовне виховання;
–    громадянсько-правове виховання;
–    моральне, екологічне виховання;
–    естетичне виховання;
–    трудове виховання;
–    фізичне виховання та утвердження здорового способу життя.

Річний план виховної роботи 2021-2022 н.р.

Міжнародний день захисту дітей прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Цьогоріч в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану. Сьогодні діти України страждають від війни, яку у нашій країні розв’язала росія.

 З цієї нагоди 1 червня 2022р. педагог соціальний Оксана Рибак організувала та провела виховний захід в онлайн форматі із студентами групи 21-т  спеціальності 242 “Туризм”.

19 травня 2022р Оксаною Рибак – педагогом соціальним та Оксаною Тупікою – психологом з студентами спеціальності економіка групи 15 – е і їхнім куратором М.І. Очич відбулася online виховна година. У процесі проведення виховної години студенти поділились своїми переживаннями та побоюваннями, адже війна – це ворог, це – страх і біль, це втрата і зневіра. Студентам було надано дієві поради як впоратися зі своїми страхами та стресом, як не піддаватися паніці. Мусимо бути сильними! Мусимо вистояти! Все буде Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

10-11.05.2022р. відбувся виховний захід в форматі онлайн на тему: “Як навчатись, якщо всі думки про війну?”. Дійство підготували та провели психолог коледжу Оксана Тупіка та педагог соціальний Оксана Рибак. Студенти груп: 13-п (куратор Припін Н. І.), 12-к (куратор Пазюк Н. О.), 22-к (куратор Касій Л. В.) активно долучилися до обговорення теми та отримали максимум позитивних емоцій від зустрічі 💙💛🇺🇦🇺🇦🙂