Виховна робота

Виховна робота у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій базується на основі законодавчих документів:  «Конституція України», Закон «Про освіту», Закон «Про фахову передвищу освіту», «Закон про мови»,  положення «Про навчальний заклад», концепції національного виховання, Статуту коледжу та інших чинних нормативно-правових документів.

    Виховна робота коледжу відбувається  за напрямами, згідно концепції національного виховання студентської молоді, та включає:
–    національно-патріотичне виховання;
–    інтелектуально-духовне виховання;
–    громадянсько-правове виховання;
–    моральне, екологічне виховання;
–    естетичне виховання;
–    трудове виховання;
–    фізичне виховання та утвердження здорового способу життя.

Річний план виховної роботи 2022-2023 н.р.

Булінг. Ненасильницька поведінка

    Соціально – психологічна служба коледжу 3 квітня провели виховну годину для здобувачів освіти спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” на тему: “Булінг. Ненасильницька поведінка”.

    На сьогоднішній день це важливий та необхідний момент налагодження гармонійних комунікацій з навколишнім світом через розуміння, повагу та ненасильство до себе та інших.

Благодійний ярмарок для ЗСУ

Тренінг «Знайомство», «Зупинимо булінг разом»

   Соціально – психологічна служба коледжу провела для студентів I курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» заняття з елементами тренінгу «Знайомство», «Зупинимо булінг разом» Метою тренінгу була групова робота для покращення навичок самопрезентації та міжособистісної комунікації його учасників.                           

                                 

   В ході заняття зі студентами визначили поняття «булінг» , обговорили види булінгу, причини та наслідки цькування; з’ясували можливі шляхи протидії.     

 

   Студенти були наповнені позитивними емоціями, бажанням продовжувати активну діяльність.

Зустріч з працівниками правоохоронних органів

25 жовтня  2022 року у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій фахівці соціально –  психологічної служби  організували  для студентів других курсів зустріч  з працівниками ювенальної превенції Самбірського РВП  ГУНП у Львівській області старший лейтенант поліції  Ольгою Пукаляк та  Мар’яною  Цибовською.

Зі студентами було проведено профілактичну бесіду на тему: «Проблеми куріння серед студентів» , «Зупинимо булінг разом».

 Представники поліції  розповіли студентам про шкідливий вплив паління, алкоголю та наркотичних речовин на несформований молодий організм.  А також наголосили на адміністративній та кримінальній відповідальності за порушення законодавства.

Вітання з нагоди Дня працівників освіти

Вітаємо з Днем вчителя! Від усієї душі дякуємо вам за цю почесну і шановану працю. Дякуємо за наші знання, наші майбутні успіхи і досягнення. Ваші слова назавжди збережуться в наших думках, а Ваша доброта — у наших серцях.

Тренінг

   28 вересня 2022 р. у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій фахівці

соціально – психологічної служби провели тренінг на тему «Знайомство».

   У заході взяли участь студенти першого курсу спеціальності 076 ”Підприємництво торгівля та біржова діяльность” . 

   Тренінг передбачав знайомство учасників навчального процесу між собою, а також вправи на створення сприятливих умов для роботи та формування атмосфери довіри.

   Вправи на знайомство допомагають розтопити «лід», який завжди виникає на початку роботи групи, знімають напругу і налаштовують учасників на командну роботу.

 Тренінг пройшов в атмосфері довіри, відкритості та психологічного комфорту.

 

Як проходять робочі будні в коледжі?

👉 З ініціативи куратора, студенти групи 32-К мали нагоду проявити креативність, емоції, навики, здобуті за останні роки навчання. Грали в чудову ділову гру «КРЕАТИВНИЙ КОМЕРСАНТ».
👉Метою даної гри було сприяти формуванню навичок професійної поведінки продавця та удосконалювати вміння ефективної взаємодії з різними типами покупців.
Моделюючи різні життєві ситуації та обставини, кожен студент групи мав можливість спробувати себе в ролі продавця та покупця за їхніми типами.
⏳Час пройшов цікаво та непомітно, адже наші студенти працювали командно і відповідально поставились до даного завдання.
Опісля, ми дискутували щодо побачених ситуацій, висловлювали свої думки, ділились враженнями😃🫶
👉Також, ми спільно дійшли думки, що кожна людина є різна та особлива. В майбутньому нам доведеться працювати із різними людьми, шукати підхід до них, щоб потенційний клієнт став постійним.🎁
Потрібно бути гнучким, тоді робочий процес буде приносити не лише хороший прибуток, але і задоволення від спілкування з клієнтами😍🫶
                                                                                                                                                                                                        Христя Гайдук, 32-к


Кожного дня студенти волонтерять – вплітають свою часточку в Перемогу України🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Проблеми куріння серед студентів

      15 вересня 2022 року у Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій  для студентів перших курсів було проведено бесіду на тему: «Проблеми куріння серед студентів». Начальник сектору ювенальної превенції Самбірського РВП ГУНП у Львівській області старший лейтенант поліції Ольга Пукаляк розповіла присутнім про шкідливий вплив паління, алкоголю та наркотичних речовин на несформований молодий організм. Представник поліції наголосила на адміністративній та кримінальній відповідальності за порушення законодавства.

                                                                                                                                                                                 Психолог коледжу Тупіка О. Б.

                                                                                                                                                                                 Педагог соціальний Рибак О. Б.

День знань в коледжі

Play Video

Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Цьогоріч в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану. Сьогодні діти України страждають від війни, яку у нашій країні розв’язала росія.

 З цієї нагоди 1 червня 2022р. педагог соціальний Оксана Рибак організувала та провела виховний захід в онлайн форматі із студентами групи 21-т  спеціальності 242 “Туризм”.

19 травня 2022р Оксаною Рибак – педагогом соціальним та Оксаною Тупікою – психологом з студентами спеціальності економіка групи 15 – е і їхнім куратором М.І. Очич відбулася online виховна година. У процесі проведення виховної години студенти поділились своїми переживаннями та побоюваннями, адже війна – це ворог, це – страх і біль, це втрата і зневіра. Студентам було надано дієві поради як впоратися зі своїми страхами та стресом, як не піддаватися паніці. Мусимо бути сильними! Мусимо вистояти! Все буде Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

10-11.05.2022р. відбувся виховний захід в форматі онлайн на тему: “Як навчатись, якщо всі думки про війну?”. Дійство підготували та провели психолог коледжу Оксана Тупіка та педагог соціальний Оксана Рибак. Студенти груп: 13-п (куратор Припін Н. І.), 12-к (куратор Пазюк Н. О.), 22-к (куратор Касій Л. В.) активно долучилися до обговорення теми та отримали максимум позитивних емоцій від зустрічі 💙💛🇺🇦🇺🇦🙂