Ваучер на навчання

Безкоштовне навчання за ваучером

 

 

Самбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологій спільно з Самбірською філією Львівського обласного центру зайнятості 

 

ЗАПРОШУЮТЬ ОСІБ 45+ НА

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ЗА ВАУЧЕРОМ

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

(ІТ-сфера)

 

Ваучер – це документ, що дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей.

Це унікальна  можливість сплатити за  ваше навчання в розмірі – 26840 грн, а якщо вартість навчання перевищує максимальну вартість, особа або роботодавець  можуть здійснити оплату різниці вартості навчання.

 

Більше про програму ваучеризації можна довідатися за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery або у будь-якому підрозділі Львівського обласного центру зайнятості ( контакти – https://bit.ly/40jWW59).

 

Контакти  Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій – офіційний сайт https://saceit.org.ua/

Ваучер на навчання - шанс на працевлаштування в ІТ-сфері!

    В рамках спільного партнерства з Самбірською філією Львівського обласного центру зайнятості    обговорили перспективи ваучерного навчання осіб 45+ за спеціальністю “Інженерія програмного забезпечення”. Провідний фахівець з профорієнтації філії Галина Ковалик ознайомила з етапами отримання ваучерів, надала перелік необхідних  документів.

    ІT-сфера в Україні  — одна з найдинамічніших і найперспективніших, тому отримання безкоштовного ваучера на навчання  сьогодні є актуальним.

Фахівець сприяння працевлаштування випускників, Марія Затварська